Замінити двері/вікна, ремонт у будинку

Замінити двері/вікна, ремонт у будинку

У Бурштинській міській раді діють програми для допомоги мешканцям багатоквартирних будинків у заміні вікон та дверей у під’їзді, а також для проведення поточного та капітального ремонту багатоквартирних будинків.


Програма співфінансування заходів із заміни вікон та дверей у багатоквартирних будинках м. Бурштин спрямована на підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків міста, що передбачатиме, зокрема, механізми стимулювання здійснення енергозберігаючих заходів у будівлях шляхом забезпечення залучення коштів співвласників будинку та міського бюджету.

Фінансування робіт із заміни вікон та/або дверей в будинку (під’їзді) здійснюється наступним чином:

– кошти співвласників чи інші джерела, що не суперечать нормам чинного законодавства – 70 % від вартості вікон та/або дверей та робіт по їх заміні;

– кошти міського бюджету Бурштинської міської територіальної громади – 30 % від вартості вікон та/або дверей та робіт по їх заміні.

Детальніше про програму


Програма про дольову участь співвласників у поточному та капітальному ремонтах багатоквартирних будинків спрямована на підтримання експлуатаційних показників багатоквартирних будинків, заміну, відновлювання та модернізацію конструкцій і обладнання будівель з метою попередження передчасного зносу чи у зв’язку з їх фізичною зношеністю, покращення загального технічного стану будівлі і благоустрою прибудинкової території.

Фінансування робіт з проведення поточного та капітального ремонтів в будинку (під’їзді) здійснюється наступним чином:

–  кошти співвласників чи інші джерела, що не суперечать нормам чинного законодавства – не менше 60 % від вартості робіт;

– кошти міського бюджету Бурштинської міської територіальної громади – не більше 40 % від вартості робіт.

Детальніше про програму

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено