Склад комісії:

Володимир Чуйко – заступник міського голови, голова комісії;
Ірина Герт – начальник відділу житлово-комунального господарства і обліку комунального майна міської ради;
Олена Тріщук – головний бухгалтер бухгалтерської служби міської ради;
Андрій Пергельський – головний спеціаліст юридичного відділу міської ради;
Оксана Савчин – головний лікар КНП «Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
Юлія Пергельська – бухгалтер КНП «Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».