12 серпня відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки до Дня Державного Прапора України та 30-ї рінчиці незалежності України.

Усі відповідальні виконавці прозвітували про виконання заходів з підготовки до відзначення цих подій.
Загалом планується розпочати святкування уже цієї неділі 15 серпня – о 20:00 відбудеться святковий концерт “Україна – це ми”.
22 серпня о 15:00 відбудеться Фестиваль духовно-патріотичної пісні «Дністрова хвиля» на території історично-релігійного центру «Гора над Дністром» в с. Новий Мартинів. Зокрема, обговорили необхідність забезпечення автобуса для перевезення мешканців м. Бурштин, попередньо заплановано, що о 14:00 автобус вирушатиме від заправки “ОККО”.
23 серпня о 9:00 на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. О 8:00 – усі охочі зможуть поїхати на г.Говерлу для підняття там Державного Прапора.
24 серпня заходи розпочнуться з Святкової Літургії у храмах Бурштинської громади. На мешканців чекає святковий ярмарок, турнір з пляжного волейболу, дефіле у вишиванках, виступ духового оркестру, для найменших – розважальна шоу-програма. Також в цей день відбудеться урочиста хода у вишиванках за маршрутом: церква Священномученика Йосафата – ПК «Прометей”. В ПК “Прометей” відубдуться урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України та святковий концерт «Незалежність – генетичний код» за участю творчих аматорських колективів Бурштинської ТГ та ПК «Прометей», солістів обласної філармонії та Прикарпатських артистів, а також молодіжна дискотека.
Відбудуться святкові заходи і по селах громади.
Запрошуємо усіх відсвяткувати головне свято нашої країни разом!💙💛