Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2017” в Бурштині

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2017” в Бурштині

Найвищим рівнем діяльності вчителя є педагогічна майстерність, яка ґрунтується на високому фаховому рівні педагога, його загальній культурі та педагогічному досвіді. Розкрити талановитого вчителя, дати йому можливості для розвитку творчості, сприяти творчим педагогічним пошукам — завдання Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». У цьому навчальному році представити свої професійні здобутки учителі зможуть у таких номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво» і «Початкова освіта». Так, у листопаді 2016 року на базі відділу освіти і науки Бурштинської міської ради проведено І тур, у конкурсних випробуваннях якого взяли участь 9 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Серед них: троє вчителів біології, три вчителі інформатики, троє вчителів початкових класів. Переважна більшість учасників виявила високий рівень професійної, методичної та психолого-педагогічної компетентності: фахової підготовки та володіння методикою викладання предмета, інформаційно-комунікаційними технологіями, раціональність вибору та реалізацію комплексів засобів навчання відповідно до їх дидактичних функцій, педагогічну майстерність щодо досягнення мети і завдань уроків відповідно до Державного стандарту, подання навчального матеріалу з урахуванням вікових і психологічних особливостей учнів під час проведення уроків, уміння адекватно, повно та глибоко здійснювати самооцінку проведеної педагогічної діяльності. Також фаховим журі відзначено високий рівень особистісних якостей учасників – загальної культури, ерудиції, культури мовлення.

На базі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 випробування пройшли учасники в номінації «Біологія». Власний досвід роботи представляли вчителі біології Гичка Наталія Володимирівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №1, І категорія, педагогічний стаж – 26 років) за проблемою «Використання ІКТ на уроках біології», Стеців Оксана Омелянівна (ЗОШ І-ІІІ ст.№3, вища категорія, старший вчитель, педагогічний стаж – 24 роки) – «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології шляхом використання інноваційних технологій», Лисівська Оксана Володимирівна (гімназія, ІІ категорія, педагогічний стаж – 4 роки) – «Використання ІКТ на уроках біології».

foto 02 foto 04 foto 06

Конкурсні уроки проводилися у 6 класі (Гичка Н.В. «Бактерії. Значення бактерій у природі та житті людини»), у 8 класі (Стеців О.О. «Лейкоцити: будова та функції»), у 9 класі (Лисівська О.О. «Серце. Робота серця. Серцевий цикл»). Учні школи були приємно вражені цікавим змістом уроків. Це говорить про високу професійну майстерність вчителів, їх творчість і креативність.
Бурштинська ЗОШ №3 та Бурштинський НВК приймали вчителів початкових класів. Куч Любов Богданівна, вчитель початкових класів ЗОШ №2, представила свій досвід з питання «Інтерактивні методи навчання на уроках математики в початкових класах». Різноманітність інноваційних методик на уроці математики у 3 класі Бурштинського НВК показало високу професійну майстерність педагога. Андрусів Тетяна Василівна, сучасний молодий педагог з Бурштинського НВК, представила свій досвід з питання здоров’язбережувальних технологій. Її цікавий інноваційний урок читання у 1 класі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 вразив членів журі своїм лагідним та водночас швидким стилем викладання матеріалу. Третій учасник конкурсу, Лащ Руслана Степанівна, вчитель Бурштинського НВК, презентувала досвід з питання «Формування комунікативних компетентностей молодших школярів засобами ігрових технологій». Вчитель на уроці математики у 1 класі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ставила проблему перед першокласниками та майстерно її розв’язувала.

foto 14 foto 16 foto 17

Кожен педагог – і досвідчений фахівець, і вчитель-початківець – прагне професійного зростання, підвищення професійної самооцінки. Серед учасників цьогорічного конкурсу «Вчитель року – 2017» у номінації «Інформатика» не було людей випадкових. Для них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця над саморозвитком. Найкращі вчителі: Барабалюк Микола Йосипович (вчитель інформатики Бурштинського МНВК), Луцик Наталія Іванівна (вчитель інформатики Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Баглай Микола Васильович (вчитель інформатики Бурштинської гімназії) ще раз підтвердили свій професіоналізм, поділились досвідом роботи, власними напрацюваннями.

foto 10 foto 12 foto 11

Відділ освіти і науки
Опубліковано 02.12.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено