16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

11.12.2019 року з підсумками Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та в рамках «тижня права» старшим інспектором ювенальної превенції Оксаною Чіх, начальником Галицького районного сектору «Центр пробації» Оксаною Собецькою та працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради: спеціалістом І категорії Василиною Атаманюк та керівником служби Світланою Козар за запрошенням вчителя історії та правознавства Іванни Томин проведено інформаційно-роз’яснювальну  роботу для 49 учнів, які навчаються в 9-10 класах Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

В ході кампанії з метою підвищення рівня поінформованості школярів працівники служби у справах дітей розповіли про види насильства, шляхи вирішення та ознайомили з тезами із Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». , протидія булінгу. Старший інспектор ювенальної превенції Оксана Чіх розповіла учням про новий вид насильства в шкільному середовищі – боулінг, також ознайомила з  видами відповідальності за здійснення насильства, як захиститися, до кого звертатися за допомогою жертвам насильства  та наголосила, що у кожної ситуації є вирішення.

Начальник Галицького районного сектору «Центр пробації» Оксана Собецька звернула увагу на особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, розповіла у яких випадках неповнолітню особу можуть засудити до позбавлення волі, за яких умов неповнолітні можуть звільнятися від кримінальної відповідальності, а також навела приклади з практичної діяльності, як саме вчинення злочинів неповнолітніми впливає на їх подальше життя.

Додатково, з метою виявлення дітей, що потерпають від насильства в сім’ї та школі з учнями було проведено анонімне анкетування, яке також проводилося в ЗОШ №2. Результати анкетування будуть опрацьовані працівниками служби та доведені до відома соціальних педагогів та психологів навчальних закладів на окремій робочій зустрічі згідно плану.

На завершення, хочемо подякувати вчителю історії та правознавства Томин Іванні Степанівні за запрошення та організацію для проведення даного заходу.

Також при нагоді хочеться подякувати ще одному вчителю історії вище згаданого навчального закладу Ірині Мазур, яка люб’язно запросила нас відвідати виставку: «ГОЛОДОМОР, ГОЛОКОСТ, ГУЛАГ – трагедії XX століття на українській землі. Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини».

Хочемо відмітити, що стисла подача конкретного матеріалу пропущена через серце екскурсовода Мазур І.М. вразила кожного учасника, заставила пережити ті трагічні події, відчути сум та розпач тогочасності.

 

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено