В рамках Тижня безпеки дорожнього руху що проводився в Україні з 17.05 по 23.05. 2021 року 19 травня відбувся Форум безпеки дорожнього руху за участі найкращих фахівців країни в галузі транспорту та інфраструктури.

Були обговорені заходи, реалізовані в рамках державної цільової Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху минулого періоду до 2020 р. та їх вплив на нинішню ситуацію з дорожньо-транспортним травматизмом в країні, а також плани щодо впровадження нових, схвалених Урядом, Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023-2024 рр.

Йшлося також про актуальні питання у сфері безпеки пасажирських та вантажоперевезень в Україні, навчання та підтвердження кваліфікації працівників транспорту, налагодження процесів автоматизації та цифровізації галузі.

Окреслені плани щодо будівництва та поточного капремонту доріг, мостів та розв’язок, впровадження нових інженерних рішень в дорожній інфраструктурі, що вплинуть на зниження рівня аварійності на автошляхах.

Підіймалися питання страхового врегулювання наслідків ДТП та деякі юридичні аспекти захисту прав пішоходів.

Повна трансляція заходу розміщена на YouTube-каналі за посиланням

Дані захід було проведено відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі» A/74/L.86.