20 проектів-переможців конкурсу «Місто своїми руками» в Бурштині та Галицькому районі отримали від ДТЕК 558 тис. гривень

20 проектів-переможців конкурсу «Місто своїми руками» в Бурштині та Галицькому районі отримали від ДТЕК 558 тис. гривень

У містах Бурштині і Галичі, а також дев’яти селах  Галицького району – Коростовичі, Більшівці, Демянів, Комарів, Демешківці, Старий Мартинів, Задністрянське визначені переможці конкурсу ДТЕК «Місто своїми руками». В цьому році жителі цих населених пунктів разом подали 56 пропозицій по благоустрою міста та сільських територій району. Переможцями стали 20 ідей. Загальний фонд конкурсу, який ДТЕК профінансує в Бурштині складає 218 тис. грн, у місті Галичі та районі 240 тис. грн.

Представники громадських організацій, ініціативні групи населених пунктів підготували та подали на Конкурс 56 найрізноманітніших міні-проектів, спрямованих на вирішення місцевих проблем. Міні-гранти для реалізації власних ідей отримали 20 фіналістів конкурсу. Найцікавішими проектами, які будуть реалізовані у 2016 році є: розвиток водного та пляжного туризму в м. Галичі, організація сплавів по ріці Дністер, облаштування танцювального класу при школі для занять сільського ансамблю “Дивоцвіт” в с.Задністрянськ, а також проведення занять аеробіки для жителів села та танцювальних уроків для жінок похилого віку.

Крім того, в рамках цьогорічного конкурсу буде реалізовано ряд проектів з облаштування дитячих та спортивних майданчиків у селах Коростовичі, Куропатники, Демешківці, Старий Мартинів, Вигівка, в м. Галичі і м. Бурштині,  буде створено відпочинкову алею для жителів села Комарів, виконають роботи по покращенню санітарно-екологічного стану  ріки Дністер  в межах м. Галича, буде закуплено звукове обладнання для занять та виступів хору у с. Слобідка Більшівцівська. База бурштинської дитячо-юнацької спортивної школи  поповниться новим інвентарем, дошкільнята садочку №3 отримають розвиваючі ігри, недільну  школу обладнають сучасною відеоапаратурою, а в групі «Сонечко» дитсадка «Берізка» буде проведено капітальний ремонт.

«Компанія ДТЕК продовжує розвивати території, де працюють її підприємства. Нам дуже приємно коли самі мешканці бажають зробити міста та села кращими, подають свої найрізноманітніші ідеї, вперто їх відстоюють. Тішить те, що місцевий бізнес бере участь у співфінансуванні проектів, і велика частина проектів направлена на розвиток і дозвілля дітей та молоді. Співпраця ДТЕК, місцевої влади та бізнесу з громадою – це правильний шлях до успіху, це пряма дорога до поліпшення життя у наших містах та селах», – прокоментував Андрій Шувар, директор  ДТЕК Бурштинської  ТЕС.

Цього року з проектами-конкурсантами можна було детально ознайомитися і проголосувати за обраний на сайті соцпартнерства ДТЕК. По 10 проектів-переможців в Бурштині та районі за оцінками відвідувачів сайту отримали додаткові 5 балів до загальної оцінки журі.

«Наша мета – щоб все більше і більше людей брали активну участь в облаштуванні своїх міст. Важливо, щоб жителі відповідали самі за розвиток своїх міст, сіл і районів, – зазначає керівник департаменту із соціального розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб. – Нас дуже надихає, що з кожним роком популярність проекту “Місто своїми руками” зростає і цього року заявок від ініціативних груп поступило втричі більше ніж у 2013 році. Це найбільший показник за всі роки».

Дитячий майданчик, спортивний куток, тротуар чи зелена зона відпочинку – все це для жителів міста Бурштина  і села Вигівка давно стало звичним явищем, адже вже 4 роки поспіль там проходить Конкурс «Місто своїми руками». За три роки бурштинцями підготовано та подано 61 проект з яких підтримано та профінансовано 36 на загальну суму понад 721,258 тис. грн. Цього року «Місто своїми руками» вперше охопило інші громади Галицького району. В рамках реалізації цього конкурсу ДТЕК проводить навчання та консультації для ініціативних жителів, щоб дати їм необхідні знання про проектну діяльність і допомогти оформити якісні проектні пропозиції для участі в конкурсі на отримання міні-грантів. Надалі такі знання допоможуть Галичанам брати участь у всеукраїнських або міжнародних грантових конкурсах.

Крім Бурштина конкурс проходить ще на 37 територіях, де розташовані підприємства ДТЕК. Це населені пункти в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській та Львівській областях.

Джерело “ДТЕК
Опубліковано 18.07.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено