23 квітня відбулося засідання виконавчого комітету

23 квітня відбулося засідання виконавчого комітету

23 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Буршинської міської ради під головуванням міського голови Роксолани Джури.

Члени виконкому затвердили ряд поточних питань, які стосувалися заяв мешканців м. Бурштин, що попередньо детально розглядалися відповідними профільними комісіями.

Також під час засідання заслухали звіт начальника фінансового відділу О. Петровської щодо виконання міського бюджету за І квартал 2019 року, прийняли рішення щодо завершення опалювального сезону у м. Бурштин для всіх споживачів з 22 квітня, затвердили розробку проектно-кошторисної документації робочих проектів на капітальний ремонт дорожнього покриття визначених вулиць міста.

Відповідно до подання відділу освіти і науки міської ради, враховуючи подорожчання продуктів, членами виконкому було переглянуто і з 01.04.2019 року  встановлено плату за харчування дітей в ДНЗ міста у розмірі, що становить не менше 60% у м. Бурштин та не менше 40% у с. Вигівка від вартості харчування на день, а саме: для груп раннього віку – 15 грн. для дошкільного віку – 18 грн, для дошкільних груп села Вигівка – 12 грн. Також завтерджено перелік, осіб, які звільняються від опати за харчування в ДНЗ та кому передбачено зменшення розміру оплати на 50%.

Одним із найбільш резонансних було питання щодо заяви приватного підприємця про можливість добудови другого поверху комерційного приміщення біля Бурштинської гімназії (колишнє приміщення піцерії).  Міський голова Р. Джура та депутат обласної ради А. Іваськів висловили чітку позицію, що в центрі міста усі комерційні приміщення повинні бути сучасними, відповідати одному архітектурному стилю та усім будівельним нормам і правилам, а другий поверх даної будівлі закриє приміщення гімназії. Усі члени виконкому підтримали цю позицію, проект рішення не було затверджено.

З усіма проектами рішень, які розглядалися в ході засідання виконавчого комітету можна ознайомитися тут.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено