24 жовтня для учнів Бурштинської територіальної громади розпочалася п’ятиденна освітня подорож в рамках Програми “Екологічними стежками рідної України”

24 жовтня для учнів Бурштинської територіальної громади розпочалася п’ятиденна освітня подорож в рамках Програми “Екологічними стежками рідної України”

Протягом двох днів учасники Програми познайомилися з екологічною стежкою «Скарби природи», яка знаходиться на території Виграївського лісництва і проходить по унікальному лісовому масиву вздовж річки Рось. Головна мета екологічної стежки – це виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності природи, поширення знань про довкілля та формування екоорієнтованих умінь та навичок.

Також для юних дослідників провели екскурсію “Культурна спадщиина Черкащини”: вони відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, краєзнавчий музей с. Виграїв, музей Івана Нечуя-Левицького с.Стеблів.

На учасників Програмив чекали і творчі гуртки, екологічні ігри, тренінги, за результатами яких було представлено напрацьовану у групах презентацію “Екологічні стежини Бурштинської ТГ”.

Підсумки кожного дня підбивали біля вартівського багаття.

Наступні три дні обіцяють бути не менш насиченими – Канів, Моринці та Київ.

Програма «Екологічними стежками рідної України» реалізовується за ініціативи міського голови Василя Андрієшина інформаційно-просвіницьким центром “Екологічна варта” за підтримки Бурштнської міської ради.

Загалом, метою Програми є ознайомлення школярів Бурштинської територіальної громади з природними, історичними та культурними пам’ятками України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, формування активної позиції у збереженні довкілля.

Участь у Програмі беруть 43 учні Бурштинської територіальної громади: переможці та учасники олімпіад, конкурсів природничих дисциплін, активні учасники природоохоронних заходів.

Більше фото за посиланням: переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено