Економіка рухатиметься вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч популістам – Президент …

Економіка рухатиметься вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч популістам – Президент …

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області наголосив, що за всіма прогнозами, протягом найближчих років в Україні триватиме економічне зростання.

«Так, під час війни, так – економічне зростання», – наголосив Президент. «Ми робимо титанічні зусилля для покращення інвестиційного клімату, щоб бізнес приходив в Україну і щоб комфортно себе почував», – додав він.

Глава держави навів приклади оцінок представників міжнародних компаній, які доводять, що ситуація кардинально змінилася на краще за тими напрямками, які раніше були абсолютно корумповані, зокрема в системі відшкодування податку на додану вартість. Нині ПДВ в автоматичному режимі вчасно повертається.

«Вперше в історії України автоматичне відшкодування ПДВ отримали 99% суб’єктів господарювання», – підкреслив Президент. При цьому він додав, що «раніше 30% від цього йшло на фінансування корумпованої влади». «Виявилося, що для цього достатньо лише політичної волі і ефективної роботи Верховної Ради», – зазначив Президент.

«Економіка відновиться і піде вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч демагогам і популістам, якщо суспільство не дозволить зруйнувати так важко досягнуту макроекономічну стабілізацію», – сказав Президент.

Він нагадав, що у 2014-2015 роках банківська система на 80% була неплатоспроможною. За його словами, завдяки ефективним та професійним діям влади вдалося «видалити цю ракову пухлину, яка вразила усю фінансову систему країни».

«Тому надзвичайно важливим буде зараз вибір – не дати обдурити популістам і демагогам українців», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено