Із старостами Бурштинської територіальної громади провели семінар-нараду

Із старостами Бурштинської територіальної громади провели семінар-нараду

Минулого тижня в Бурштинській міській раді відбувся семінар-нарада для старост старостинських округів Бурштинської територіальної громади.

В ході заходу обговорили питання здійснення контролю за благоустроєм, зокрема, завідувач сектору ЖКГ та обліку комунального майна Ірина Бандура зазначила, що старости є уповноваженими складати адміністративні протоколи і входять до складу комісії по контролю за благоустроєм територій Бурштинської територіальної громади. Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 01.02.2021 №44, дана комісія двічі на місяць (І-й та ІІІ-й четвер місяця) проводить контроль за належним утриманням територій Бурштинської територіальної громади. За фактами порушень на винних будуть складатися протоколи про адміністративні правопорушення.

Також було наголошено, що наразі формуються правила благоустрою та ознайомлено присутніх з переліком порушень державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, відповідно до ст 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У свою чергу, заступник міського голови Іван Драгун наголосив на тому, що мешканці сіл територіальної громади повинні укласти договори на вивезення ТПВ.

Також в ході зустрічі старостам було доручено сформувати паспорти своїх старостинських округів.

Яна Штогрин, головний спеціаліст з міжнародної  співпраці та інвестиційної діяльності наголосила на необхідності брати активну участь у грантових конкурсах, презентувала структуру типових проєктних заявок та ознайомила із можливими джерелами фінансування, зокрема, піднімалося питання підготовки заявок в рамках громадського бюджету.

Також в ході зустрічі заступник міського голови Іван Драгун обговорив із старостами питання нарахування земельного податку, питання видання довідок на користування земельних ділянок, щодо вуличного освітлення на старостинських округах, щодо підготовки майданчиків для встановлення сіток для ПЕТ-пляшок.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено