Бурштинців знову просять оформити субсидії

Бурштинців знову просять оформити субсидії

pic_7Відділом соціального захисту населення Бурштинської міської ради  на 01.10 2015 року прийнято 1190 заяв на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в м. Бурштин та с.Вигівка та опрацьовано 1115 справ на отримання субсидії. З опрацьованих справ не всім споживачам вийшла субсидія в неопалювальний період, але не варто засмучуватись, в жовтні місяці з початком опалювального періоду всі звернення будуть автоматично перераховані, відповідно до діючих  тарифів, без участі заявників, про що кожен заявник отримає повідомлення. Кабінет Міністрів спростив механізм надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для громадян, які не встигли вчасно оформити державну компенсацію. Відповідне рішення закріплене у Постанові Кабміну №570 від 5 серпня. Отже, громадянам, які не встигли подати заяву на отримання субсидій на ЖКП будуть нараховувати компенсації з моменту отримання права на субсидію, але не більше, ніж за шість місяців до звернення. Раніше, такий механізм діяв строком до трьох місяців.

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами), субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації та розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Кількість зазначених осіб та їх соціальний статус визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії.

Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

З 21 липня поточного року урядом внесені зміни в порядок нарахування субсидій та заповнення декларації про доходи, які значно спрощують заповнення цих документів.

Шановні бурштинці! Враховуючи соціально-економічну ситуацію в місті, відділ соціального захисту населення міської ради закликає жителів міста подавати заяву на отримання субсидії

За більш детальною інформацією просимо звертатись в відділ соціального захисту населення за адресою: вул.Січових Стрільців, 4 (міська рада, 1 поверх).

Контактні телефони: 44-600

Відділ соціального захисту населення

Опубліковано: 05.10.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено