День захисника вітчизни 2015

День захисника вітчизни 2015

У неділю, в Будинку культури імені Тараса Шевченка, відбулося святкове дійство приурочене відзначенню Дня захисника вітчизни.
Програму вечора готували учні та вчителі Бурштинської гімназії і вдалося це їм на славу.

Поєднання творчих номерів з історичними довідками, які транслювались на великому екрані, до сліз зворушливих віршів та патріотичних пісень у той вечір не залишили байдужим нікого в залі.
Вітаючи присутніх міський голова Роксолана Джура зазначила, що історія завжди була непростою. «І козацтво, і гетьманщина, і майдани, і війни завжди вимагали терпіння, мужності, страждань і сліз. Але завжди в цих боях воїнів тримала любов до Батьківщини, до своєї землі, до своїх дітей. Шановні воїни, захисники вітчизни! Бажаю вам всім миру. Бажаю бути вдома, коло своїх дітей, коло своїх дружин» – зазначила Роксолана Олександрівна.

Після привітань міський голова, разом з головою Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» у Бурштині Віталієм Вільчиком, вручила нагороди «За бойову звитягу» учасникам АТО з нашого міста. Першими нагороди посмертно отримали родини Вадима Савчака – орден батька отримав син Олександр, а орден Миколи Білоголовського – дружина. Свої нагороди отримали інші учасники АТО.

Звертаючись до пристуніх у залі, отець Ігор зазначив, що ми завжди маємо боронити свою державу, маємо розуміти і шанувати своїх героїв. Священик привітав присутніх у залі захисників вітчизни і прочитав молитву «за щасливу долю українського народу, українського війська» Митрополита Андрея Шептицького, «рік якого Бурштин досить достойно відзначив у всій Патріархії УГКЦ».

Свято захисника вітчизни продовжилось у Палаці культури «Прометей» концертом Віктора Павліка, котрий усі учасники АТО могли відвідати безкоштовно.

 

56

Фото проведення заходу можна переглянути в офіційній групі міської ради Facebook
Опубліковано: 14.12.2015 року


 

 

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено