Держкомтелерадіо звітував перед громадськістю про підготовку до реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ

Держкомтелерадіо звітував перед громадськістю про підготовку до реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ

news-imageНа прохання громадської ради при Держкомтелерадіо, перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак надав представникам громадськості інформацію щодо виконання відомством заходів із реалізації Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

«Держкомтелерадіо доручено реалізувати дві найважливіші реформи в інформаційній галузі – створення суспільного телерадіомовлення та реформування державних та комунальних ЗМІ, – зазначив Богдан Червак. – Створення НСТУ відбувається за чітко окресленою програмою дій, і вже ясно, що зворотної дороги не буде».

За словами першого заступника Голови Держкомтелерадіо, підготовку до реформування друкованих ЗМІ розпочато. Зокрема, станом на 15 березня вже 120 трудових колективів комунальних друкованих ЗМІ провели збори і визначились щодо участі у першому етапі реформування. «Це спростовує думку скептиків і противників реформ, що комунальні ЗМІ не хочуть змін, що їм зручніше існувати на дотації місцевих органів влади і бути повністю залежними від них. Насправді про необхідність цієї реформи говорять факти», – зазначив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак

Також він повідомив присутнім, що зараз Держкомтелерадіо працює над проектом Порядку надання адресної фінансової підтримки реформованим друкованим засобам масової інформації місцевої сфери розповсюдження. З метою підготовки фінансового обґрунтування до проекту Порядку триває збір інформації щодо фінансово-економічного стану редакцій комунальних друкованих ЗМІ.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено