Діяльність служби зайнятості в умовах воєнного стану

Служба зайнятості області продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Всі філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківський міський центр зайнятості працюють в звичному режимі. Попри складні часи українці повинні мати змогу працювати в тилу задля збереження економіки нашої держави.

Реєстрація в службі зайнятості проводиться безпосередньо в приміщеннях філій та центрів служби зайнятості Івано-Франківської області при наявності наступних документів:

– паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

– трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує початок та припинення останнього виду зайнятості);

– документа про освіту або його дубліката (за наявності).

Також зареєструватися в службі зайнятості можна через єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія.

Якщо особа перебуває в зоні бойових дій або на тимчасово окупованій території до служби зайнятості можна звернутися за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку (телефон, електронна пошта, заповнення онлайн-форм, чати підтримки у Telegram). Отримати покрокові інструкції, завантажити необхідні заяви або заповнити Google-форми можна на ресурсах Державної служби зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Івано-Франківського обласного  центру зайнятості