До Дня міста в Бурштині реалізовується 16 проектів в рамках конкурсу «Місто своїми руками»

До Дня міста в Бурштині реалізовується 16 проектів в рамках конкурсу «Місто своїми руками»

Дитячий майданчик-1У 2015 році ініціативні групи бурштинців подали на конкурс «Місто своїми руками» до Агенції місцевого економічного розвитку 32 заявки. Внесок ДТЕК для реалізації проекту у місті Бурштині склав майже 420 тис. грн. Переможцями конкурсу стали 16 проектів. Обов’язковою умовою конкурсу є власне співфінансування кожного міні-проекту в розмірі не менше, ніж 10% від загальної суми. Максимальна вартість гранту ДТЕК для одного проекту склала – 30 тис. грн. Пріоритетними напрямками цього конкурсу, що реалізовується у Бурштині з 2013 року завдяки фінансовій підтримці  ДТЕК, є підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері, житлово-комунального господарства, пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом, підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих проектів та ініціатив у сфері благоустрою міста. 

Уже третій рік в рамках Стратегії соціального партнерства між компанією ДТЕК  та м. Бурштин проводиться конкурс міні-проектів “Місто своїми руками”. Цей проект з кожним роком набуває все більшої популярності серед мешканців. Про це свідчить й те, що у 2013 році участь в  конкурсі взяло 7 учасників, у 2014 році – уже 23, а у 2015 році зареєстровано 32 проектних заявки.

У цьому році лідерами за кількістю поданих заявок стали проекти спортивних майданчиків – на вулицях міста встановлюються спортивні куточки з драбинами, перекладинами, турнікети. Також, облаштовуються спортивно-ігрові майданчики в гімназії, на стадіонах шкіл №2 і №3, з’явилися нові проекти такі як, встановлення нової системи озвучки для проведення музичних свят в школі-сад, поточний ремонт спортзалу в Бурштинській ЗОШ №2. Серед проектів-переможців є і встановлення дитячих пісочниць, каруселі, майданчиків.

Окремої уваги заслуговує такий важливий проект як «Турбота про дітей з особливими потребами». Вихованці центру «Довір’я» отримали від ДТЕК музичні інструменти та сухий басейн, наповнений величезною кількістю м’яких кульок. Різнокольорові м’ячики для сухого басейну, які наповнені повітрям і при тиску приймають початкову форму, служать безпечної опорою для тіла дитини. Граючи в таких басейнах діти матимуть змогу покращити здоров’я та психоемоційний стан.

«ДТЕК багато інвестує в майбутній добробут українських міст. Ми не даємо готових рішень та благодійної допомоги, ми допомагаємо містам знайти можливість заробляти і розвиватися. Щороку, бурштинці своїм прикладом доводять, що для них проблеми власного міста не байдужі. Активні містяни вперто відстоюють свої проекти, захищають їх, впевнено крокують до перемоги. Гранти на проект «Місто своїми руками» – це результат спільної роботи та інвестицій ДТЕК, міської влади, АМЕР та небайдужих людей», – вважає директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

З 2013 року в Бурштині в рамках конкурсу «Місто своїми руками» реалізовано 36 проектів. Бюджет проектів у м. Бурштин за 3 роки склав 769 тис. грн.

Крім Бурштина конкурс проходить у 14  містах і селищах, де розташовані підприємства ДТЕК. Це населені пункти в Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській областях, територій Донецької та Луганської областей, підконтрольних Україні.

Опубліковано: 21.09.2015

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено