До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», яка реалізує в області державну політику у сфері метрології та метрологічної діяльності стурбоване станом ваговимірювальної техніки, що застосовується  під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

Пунктом 11 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, передбачено, що засоби вимірювальної техніки, які використовуються у торговельній діяльності, повинні бути у справному стані, мати повірочне клеймо та проходити періодичну повірку в установленому законодавством порядку. Періодичність повірки ваговимірювальної техніки – 1 раз в 12 місяців.

На даний час більшість ваговимірювальної техніки, що використовується на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства області не охоплено повіркою, а тому не повинні допускатися до експлуатації. У багатьох випадках суб’єкти підприємницької діяльності не погоджуються надавати на повірку ваговимірювальну техніку, масово використовують несертифіковані ваги, що є порушенням вимог законодавства України.

Крім того, поінформованість суб’єктів господарської діяльності у сфері торгівлі та ресторанного господарства щодо вимог законодавства стосовно необхідності повірки ваговимірювальної техніки є дуже низькою.

Враховуючи вищенаведене, звертаємось до суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та ресторанного господарства щодо врахування вимог законодавства стосовно необхідності повірки ваговимірювальної техніки, що застосовується під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

 

Виконавчий орган міської ради
Опубліковано 01.07.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено