Дорогі жителі Бурштинської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величних християнських свят – Трійці

Дорогі жителі Бурштинської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величних християнських свят – Трійці

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, хай у наші домівки прийде мир та Божа благодать, а людські серця наповняться добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай завжди береже кожного Господь та допомагає, де б Ви не були: на фронті, у тилу, на роботі чи в дорозі. Хай Пресвята Трійця допоможе у здійсненні добрих задумів та захистить від негараздів.

Окремо хочу привітати парафіян с. Бовшів, церкви Зіслання Святого Духа, Української Греко-Католицької Церкви. Від усієї душі Вітаю Вас з Храмовим святом. Бажаю Вам здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх бажань та задумів. Нехай Свята Трійця завжди буде Вашим покровителем.

Нехай це світле свято єдності та християнської любові наповнює наші серця вірою, надією та любов’ю. Миру, злагоди та добробуту всій Україні.

Зі святом Святої Трійці!

З повагою, міський голова Василь Андрієшин

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено