Дороги будуватимуться допоки не приведемо до ладу занедбану мережу автомагістралей – Президент на засіданні Ради регіонального розвитку

Дороги будуватимуться допоки не приведемо до ладу занедбану мережу автомагістралей – Президент на засіданні Ради регіонального розвитку

news-image
«Дороги в Україні будуть будуватися і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на шостому засіданні Ради регіонального розвитку.

Глава держави зауважив, що відновлення доріг в цьому році стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році. «Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато», – наголосив Президент. Він зауважив, що спільними зусиллями вдалося зробити кардинальне зрушення, і цей процес триватиме в подальшому. «Дорога – символ руху вперед, а хороша дорога означає ще і рух в правильному напряку», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент нагадав, що за час президентства відбулося його 133 робочі поїздки в регіони, з них за останні сім місяців, з дати попереднього засідання Ради регіонального розвитку, 21 раз він відвідував області, міста, райони України.

«Поїздки останніх місяців, як правило, були пов’язані із приємними клопотами. Будуються не лише дороги, які вводяться в експлуатацію. Не лише відновлюються мости. Відкриваються, будуються, ремонтуються чи переобладнуються лікарні, школи, дитячі садки, інші об’єкти соціальної інфраструктури, які не будувалися багато років. І до багатьох об’єктів дуже підходить слово «вперше», – розповів Петро Порошенко.

Окремо Глава держави наголосив, що стають доступними сучасні центри для надання адміністративних послуг. «Запускаються заводи, фабрики, виробництва. І навіть подекуди нові театри гостинно відчиняють двері для шанувальників прекрасного. Також вперше. І тим більше, що побудовані без участі бюджету як центрального, так і місцевого», – зауважив Президент.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 26.10.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено