ДТЕК Бурштинська ТЕС інвестує в ремонтну кампанію майже 270 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС інвестує в ремонтну кампанію майже 270 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС завершила підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Електростанція вже провела необхідні ремонти загальностанційного обладнання, тепломереж, головного корпусу і приміщень, будівель та споруд, а також капітальні, середні та поточні ремонти енергоблоків і готова до опалювального періоду. З початку 2014 року ДТЕК Бурштинська ТЕС інвестувала в ремонти майже 270 млн грн. Виконані роботи дозволять забезпечити безперебійне постачання електроенергії для споживачів України та Європи і тепла для населення Бурштина.

Зараз, через дефіцит генеруючих потужностей в енергетичній системі України, безперебійна робота Бурштинської ТЕС вкрай важлива для України. З 12 енергоблоків ДТЕК Бурштинської ТЕС два блоки зараз постійно завантажені на об’єднану енергосистему України. Інші – працюють на Бурштинський енергоострів, забезпечуючи при цьому електроенергією Закарпатську, Івано-Франківську та Львівську області.

У рамках підготовки до зими ДТЕК Бурштинська ТЕС виконала в повному обсязі капітальний ремонт блоку №2, середній ремонт блоку №11 і поточні ремонти дев’яти енергоблоків електростанції.

Окрім підготовки енергоустаткування, яке виробляє електричну і теплову енергію, фахівці станції підтримують в працездатному стані теплові мережі. Для підготовки теплофікаційної установки до опалювального сезону, щоб забезпечити жителів Бурштина теплом, проведено ремонт насосного обладнання, бойлерів, арматури, трубопроводів, вузлів підготовки підживлюючої води. Під час капітального ремонту тепломережі виконано ремонт секційної арматури, замінено та утеплено магістральні і розподільні теплові мережі. Це не тільки забезпечить надійність постачання тепла споживачам, але і знизить втрати теплоносія на відновлених ділянках.

«Зі свого боку ми робимо все можливе для забезпечення безперебійної роботи Бурштинської ТЕС. Зараз всі ресурси ДТЕК спрямовані на підтримку роботи енергетичної системи України, яка працює на межі, щоб забезпечувати людей світлом і теплом. Ми докладаємо усі зусилля, щоб наша станція забезпечувала надійне виробництво електроенергії. Ми інвестуємо в модернізацію енергогенеруючого обладнання, оновлюємо теплові мережі, які взимку повинні працювати надійно і без втрат», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено