ДТЕК прийняв рішення про матеріальну підтримку співробітників ТЕС в опалювальний період, незважаючи на мільярдні борги за вироблену електроенергію

ДТЕК прийняв рішення про матеріальну підтримку співробітників ТЕС в опалювальний період, незважаючи на мільярдні борги за вироблену електроенергію

Бурштин, Івано-Франківська обл 14 листопада 2016

Керівництво ДТЕК Енерго, незважаючи на мільярдні борги ДП «Енергоринку» перед ТЕС за вже вироблену електроенергію, прийняло рішення виділити кошти для матеріальної підтримки співробітників з низьким рівнем доходу в осінньо-зимовий період.

 Саме ця категорія працівників найбільше відчує на собі суттєве зростання комунальних тарифів. Прийнято рішення надавати додаткову матеріальну допомогу на час опалювального сезону співробітникам ТЕС, загальний дохід яких нижче, ніж 5500 грн.  Рішення керівництва компанії про надання матеріальної допомоги співробітникам в опалювальний період поширюється на всі ТЕС ДТЕК Енерго.

Також керівництвом ДТЕК Енерго прийнято рішення про додаткові виплати працівникам ТЕС надбавок до окладів за інтенсивність праці та додаткове преміювання за маневреність енергоблоків.

Компанія завжди відкрита до діалогу та конструктивного обговорення актуальних питань і регулярно проводить зустрічі з своїми співробітниками  для прийняття спільних рішень, спрямованих на покращення ситуації в цілому.

«Керівництво ДТЕК постійно шукає шляхи підтримки своїх співробітників, незважаючи на складну економічну ситуацію. Незважаючи на борг ДП «Енергоринку» перед Бурштинською ТЕС за вже вироблену електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн на станції немає жодного дня заборгованості з виплати зарплатні. Більше того, у квітні відбулось підвищення в середньому на 10,5%. І тепер середня заробітна плата на нашій ТЕС становить 9262 гривень. Хочу також зазначити, що середньорічний тариф на вироблену електроенергію не покриває вартість вироблення електроенергії. Це стало основною причиною, що за підсумками минулого року наша станція отримала 840 млн. гривень чистого збитку. При цьому у нас не було навіть розмов про можливі затримки виплати заробітної плати», – повідомив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

ДТЕК працює за єдиними прозорими стандартами для всіх своїх підприємств. Компанія постійно розглядає джерела та інструменти поліпшення фінансового стану робітників своїх підприємств в рамках фінансових можливостей компанії. Постійно аналізує рівень життя в Україні та регіонах, рівень заробітних плат, інші економічні показники.

Нагадаємо, що за інформацією головного управління статистики Івано-Франківської області мешканці Бурштина заробляють найбільше в області. Такий високий показник є завдяки високим зарплатам на ДТЕК Бурштинській ТЕС. Середній розмір заробітної плати по Івано-Франківській області становить 4 285 грн, по Львівській обл – 4 644 грн, а на Бурштинській ТЕС – 9262 грн. З 2013 по 2016 рік середня заробітна плата на станції зросла з 6 527 грн. до 9262 грн. У той же час середня заробітна плата в промисловості на сьогодні становить близько 5 500 грн, в металургії – 6 400 грн.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації та дистрибуції електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів.

ДТЭК – стратегічний холдинг, що здійснює управління операційними компаніями з активами в вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 118 тисяч чоловік. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год, з яких 634 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії мережами – 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля – 28,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.
Опубліковано 14.11.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено