ДТЕК спрямував понад 18 млн грн на розвиток Бурштина та Галицького району за 5 років

ДТЕК спрямував понад 18 млн грн на розвиток Бурштина та Галицького району за 5 років

ДТЕК спрямував понад 18 млн грн на розвиток Бурштина та Галицького району за 5 років

Бурштин, Івано-Франківська обл, 19 вересня 2016

18 вересня Бурштин відсвяткував 462 річницю з часу свого заснування. Останні п’ять років компанія ДТЕК допомагає розвиватись місту Бурштину та селам Галицького району. Завдяки Стратегії соціального партнерства між ДТЕК, містом Бурштин та Галицьким районом компанія інвестувала більше 18 мільйонів гривень у понад 100 інфраструктурних проектів.  До речі, до Дня міста маленькі бурштинці, завдяки щорічному конкурсу міні-грантів ДТЕК «Місто своїми руками», отримали нові дитячі майданчики.

Місто своїми руками-1Місто своїми руками-2

«Сьогодні у нас радісний день, оскільки ми відкриваємо сквер «Малятко», який  показує тісну співпрацю міста, влади, депутатів та компанії ДТЕК, яка є основним інвестором нашого міста. Раніше на цьому місці було пусто, а зараз вже є повністю укомплектований дитячий майданчик.  В подальшому ми плануємо разом  з компанією ДТЕК освітлити цей майданчик»,зазначила Роксолана Джура, міський голова Бурштина.

За її словами до встановлення цього майданчика площа між будинками пустувала. Нині тут облаштована пішохідна доріжка, встановлені красиві, сучасні дитячі гойдалки. Самі ж мешканці з власної ініціативи збудували дитячий будиночок.

«Головною умовою конкурсу «Місто своїми руками» було співфінансування у розмірі 10 % від загального бюджету кожного поданого проекту. Ми намагаємось допомогти людям змінити бачення, щоб вони розуміли, що дуже багато залежить від них самих.  Якщо вони захочуть, щось робити своїми руками та згуртуються навколо якоїсь ідеї, то компанія ДТЕК завжди їм в цьому допоможе. Важливим для нас є те, що з кожним роком люди придумують все більше найрізноманітніших проектів, які можуть покращити життя в їхньому місті та знають хто може допомогти їх реалізувати», – зазначила Вікторія Гриб, керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго .

Основними напрямками по яких ведеться співпраця компанії з громадами  є охорона здоров’я, енергоефективність, підвищення активності громади, розвиток бізнес-середовища та покращення соціально-значущої інфраструктури.

В рамках реалізації проектів в цьому році проводиться енергоаудит Бурштинської міської лікарні, повністю робитиметься освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів. Буде замінено світильники на  світлодіодні, лампи освітлення на економні і встановити таймери часу для автоматичного регулювання часу включення та відключення освітлення сходових кліток у висотних будинках. Крім того, передбачено заміну вікон та капітальний ремонт системи опалення, утеплення стін фасаду адміністративного будинку по вул. Січових Стрільців 4. Вже встановлено пом’якшуючі установки питної води в садочках, закуплено комп’ютерне обладнання для Бурштинської міської ради та навчальних закладів, замінено вікна у школах та лікарнях, покращено інфраструктуру міста. У цьому році  заплановано ще розпочати капітальний ремонт  з добудовою приміщення реабілітаційного центру дітей з особливими потребами «Довір’я».

Нагадаємо, з 2012 року, після підписання Стратегії соціального партнерства, ДТЕК інвестував у розвиток Бурштина та Галицького району понад 18 млн грн.

Місто своїми руками-3 Місто своїми руками-4

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

ДТЕК стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 118 тисяч осіб.

До портфеля активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Доведені запаси природного газу (С1, С2) на трьох родовищах становлять 26 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год., із яких 634 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 28,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com
Опубліковано 20.09.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено