Графіки руху міжміських та міжобласних автобусів (відправлення з м. Бурштин)

Графіки руху міжміських та міжобласних автобусів (відправлення з м. Бурштин)

(0342) 58-37-04

(0342) 58-36-66

(0342) 58-49-91

Розклад руху міського транспорту
(Бурштинська територіальна громада)

06:25

Вигівка – Бурштин

06:40

Бурштин – Юнашків

07:00

Юнашків – Бурштин

07:30

По місту

07:50

Бурштин – Юнашків

08:15

Юнашків – Бурштин

08:45

По місту

09:30

Бурштин – Вигівка

09:40

Вигівка – Бурштин

09:50

По місту

10:20

По місту

10:50

Бурштин – Юнашків

11:15

Юнашків – Бурштин

12:00

Бурштин – Вигівка

12:10

Вигівка – Бурштин

12:20

По місту

Обід

13:50

Бурштин – Вигівка

14:00

Вигівка – Бурштин

14:20

По місту

15:25

Юнашків – Бурштин

16:00

Бурштин – Вигівка

16:10

Вигівка – Бурштин

16:20

По місту

17:10

По місту

17:30

Бурштин – Юнашків

17:55

Юнашків – Бурштин

 


ІНФОРМАЦІЯ
про міжміські та приміські автобусні маршрути загального користування

(відповідно до інформації, зазначеної https://ticket.bus.com.ua/order/forming_bn?point_from=UA2610100000&point_to=UA2621210300&date=04.09.23&date_add=1&fn=round_search (сервіс придбання квитків)

Номер автобусного маршруту (рейсу)

Назва автобусного маршрутуПротяжність автобусного маршрутуРозклад рухуНайменування місця знаходження автомобільного перевізника – юридичної особи /прізвище , ім’я, по батькові місця проживання автомобільного перевізника – фізичної особи, серія та номер ліцензії
241Чернівці-Львів4213.05-14.00ПП «Нов-Транс-авто» , БАЗ – 29
23-1Івано-Франківськ –Рогатин4413.05-14.04ПРАТ «Рогатинавто», Мерседес-18
601-17Івано-Франківськ-Бурштин45,713.05-14.05Кантор В.М., мерседес ,18
83-3Івано-Франківськ – Підмихайлівці4213.30-14.25Рогатинавто, Баз-19
83-3Івано-Франківськ – Підмихайлівці (SMT)4213.30-14.30Рогатинавто, Баз-19
601-18Івано-Франківськ-Бурштин45,713.40-14.40ФОП Тужилкін, Мерседес,18
23-2Івано-Франківськ-Рогатин4413.45-14.44Гранд Транс, Мерседес,18
268Івано-Франківськ-2-Броди4314.00-15.00ТОВ «Роланд-Транс», Баз-29
201-1Івано-Франківськ- Луковець Журівський4414.05-15.03ФОП Пилицій, Мерседес-20
270Івано-Франківськ 2-Сокаль4014.30-15.30Червоногранське АТП 14628 ТДВ; Баз – 29
601-20Івано-Франківськ-Бурштин45,714.35-15.35Компанія Гранд транс; мерседес,18
23-4Івано-Франківськ-Рогатин4414.40-15.39Компанія Гранд, мерседес,18
R-10 4012 8031Хуст-Хмельницький, 

14.50-15.35

(зупинка Бурштин)

«АТП_Поділля-тур», Хуст авто
478Хуст-Хмельницький4514.50-15.35ПП «АТП Поділля тур»; Мерседес-18
601-21Івано-Франківськ-Бурштин45,715.05-16.05Компанія «Гранд транс», мерседес-18
83-2Інформація відсутня4416.30-17.30«Рогатин авто», Баз-19
89-2Івано-Франківськ-Дички4416.40-17.37«Рогатин авто», мерседес,18
311  АКосів-Львів-84117.00-17.50ТОВ «Львівське АТП14631», БАЗ-29
601-29Івано-Франківськ-Бурштин45.718.00-19.00Кантор В.М., мерседес,18
23-12Івано-Франківськ-Рогатин4419.15-2014Компанія «Гранд транс»; мерседес,18

Графіки руху міжміських автобусів

(відповідно до наданих даних Івано-Франківською обласною державної адміністрацією):


Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено