Грантові перспективи м. Бурштин

Грантові перспективи м. Бурштин

У четвер Бурштин відвідала керівник грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне», яка втілюється урядом Японії, представник посольства Японії в Україні пані Катерина Головко.

Метою візиту Катерини Олександрівни у Бурштин став огляд та аналіз проблем, описаних у двох грантових заявках  від нашого міста. Зокрема йде мова про:  «Придбання медичного обладнання для надання багатопрофільної медичної допомоги для жителів м.Бурштина» та «Впровадження міської енергетичної стратегії у сфері    енергоефективності на базі загальноосвітньої школи №3 м.Бурштина». У першій заявці мова йде про купівлю додаткового обладнання для міського лапароскопу (обладнання для гістерорезектоскопії, цисто-уретро-фіброскоп, інструментальний канал та апарат штучної вентиляції легень експертного класу SynoVent E3 для реанімаційного відділення).  У другій заявці бурштинці просять допомогти у вирішенні наступних питань: знiмання засклених вiконних рам; демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з вiдбиванням штукатурки в укосах заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками з металлопластику в кам’яних  стінах; встановлення металопластикових вікон;  установлення віконних зливів; демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з вiдбиванням штукатурки в укосах   заповнення дверних прорiзiв готовими дверними блоками площею бiльше 3м2 з металопластику у кам’яних стінах; ремонт штукатурки зовнiшнiх прямолiнiйних укосiв по каменю та бетону цементно – вапняним розчином з землi та риштувань.

Особливістю цих грантових програм є те, що кошти будуть спрямовані на благодійні організації, які функціонують при школі та лікарні а сума кожного гранту не повинна перевищувати один мільйон сімсот сімдесять пять тисяч двісті двадцять грн., або 75 550 дол. США.

Про результати обстеження об’єктів подавачів проектів на здобуття гранту буде повідомлено вже у лютому-березні наступного року.

Джерело

Опубліковано: 16.08.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено