Громадські слухання

Відбулись громадські слухання з питання названня новостворених вулиць.

У Будинку культури імені Тараса Шевченка відбулись громадські слухання, на котрих вкотре обговорили назви вулиць, які будуть де-юре створені листопадовим рішенням сесії Бурштинської міської ради.

Нагадаємо, нещодавно відбувся поділ земельних ділянок в урочищі “Пасовище”, згідно котрого було утворено три нові вулиці.  Потім засідала комісія, котра запропонувала свої назви вулиць і винесла ці назви для обговорення.

Паралельно на сайті Бурштинської міської ради було запущено голосування за назви. “Бурштин NEWS”  анонсував ці опитування а в друкованому варіанті газети “Бурштинський вісник” було опубліковано Розпорядження міського голови про громадські слухання.

sluhannya1-1024x729sluhannya-890x395

Згідно інтернет-голосування перемоги здобули назви: Воїнів АТО, Марти Гай та Весняна. Ці ж назви були вчора – 25 жовтня – одобрені присутніми на громадському слуханні.

Тепер залишилось питання тільки за депутатами. Адже саме вони мають у листопаді затвердити назви вулиць та остаточні списки тих, кому виділять земельні ділянки. Адже, нагадаємо, сьогодні ще триває процес уточнення.

Громадські слухання проводила завідувач сектору архітектури та містобудування Бурштинської міської ради Тетяна Білоока.

Бурштинський вісник
Опубліковано 26.10.2016 року