Інформаційний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»

Інформаційний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»

8 лютого 2021 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провела для безробітних  інформаційний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Мета даного заходу – інформування незайнятого населення про етапи започаткування та провадження власної справи, підвищення рівня обізнаності про правові засади ведення бізнесу.

Під час семінару учасники ознайомились з інформацією про законодавчі підстави виплати допомоги по безробіттю одноразово для відкриття підприємницької діяльності, розглянули поняття бізнес-ідея та бізнес-план.

Також отримали рекомендації, як правильно аналізувати напрями підприємницької діяльності – шукати те, що вже є успішним деінде, товари або послуги, які б полегшили життя людей.

Також безробітні дізнались, що визначити схильність до підприємницької діяльності та оцінити власні здібності під час вибору напряму професійної діяльності можливо за результатами проходження тестування, у тому числі на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості (profi.dcz.gov.ua) та інших профорієнтаційних інтернет-платформах.

Семінар відбувся в теплій атмосфері, де кожен учасник мав можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено