ІНФОРМАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЩОДО АЛГОРИТМУ ДІЙ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

ІНФОРМАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЩОДО АЛГОРИТМУ ДІЙ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

Міністерство соціальної політики України з 1 вересня 2020 року ініціювало зміну механізму надання “пакунку малюка” з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію. З цією метою Урядом прийнято постанову від 29.07.2020 №744 “Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (далі – Постанова). Даною постановою затверджуються Порядок та умови реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. (Далі – Порядок).

Батькам (опікунам, патронатним вихователям, названим батькам, батькам-вихователям) дитини, які не отримали „пакунок малюка”, надається право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині, засобів гігієни.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту. Наразі Міністерством розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проєкту суб’єктів господарювання на офіційному сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору (доступ за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено