Інформація про роботу комісії з питань надання та призначення субсидії , державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за фактичним місцем проживання

Інформація про роботу комісії з питань надання та призначення субсидії , державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за фактичним місцем проживання

З метою посилення соціального захисту населення, оперативного вирішення питань надання всіх видів соціальних допомог при соціальному захисті населення Бурштинської міської ради функціонує комісія з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, субсидій та надання пільг за фактичним місцем проживання.

      15 грудня 2015 року  заступником голови Бурштинської міської ради, головою комісії Кицела Н.Ю..проведено чергове засідання комісії з питань призначення та надання субсидії , державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за фактичним місцем проживання.

На засіданні комісії розглянуто 19 звернень( 1- пільги, 1- допомога малозабезпеченим сім’ям, 17-субсидії).

Комісію проінформовано, що прийом документів на призначення всіх видів соціальних допомог,пільг та субсидій здійснюються в установленому законодавством порядку. У ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності субсидій , пільг та допомог кожному із заявників. З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія розглянула кожну  справу.

Рішення щодо призначення (непризначення) субсидій, пільг та допомог малозабезпеченим сім’ям приймалось на підставі підтверджуючих документів та актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин що склалися, як виняток, по зверненнях громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.

За результатами розгляду по кожній заяві прийнято відповідне рішення.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 21.12.2015 року

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено