Інтерв’ю депутата міської ради Ольги Король газеті “Вісник Бурштинської громади”.

Інтерв’ю депутата міської ради Ольги Король газеті “Вісник Бурштинської громади”.

Ольга Король: «Добре слово і посмішка згладжують багато конфліктних ситуацій»
Продовжуємо наше знайомство з депутатами Бурштинської міської ради восьмого скликання. І сьогодні розмовляємо з Ольгою Король, головою фракції політичної партії «За майбутнє», яка щиро вболіває за майбутнє нашої громади та буде всяко сприяти її розвитку.
– То хто така Ольга Король? Розкажіть нашим читачам трішки про себе.
– Дружина, мама, громадський діяч, зараз – політик. Так, я багато займаюся громадською діяльністю, допомагаю, проте, не намагаюся це афішувати. Як кажуть – нехай твоя ліва рука не знає, що дає твоя права рука. Я росла в сім’ї, де по татовій лінії були визначні особистості, такі як Д. Вітовський – полководець, який народився 1887 року. Він був дуже активною людиною, вів просвітницьку і громадську діяльність, боровся за вільну Україну. Також з нашого роду Ірма Вітовська, яка має активну позицію щодо України. Напевно, у мене це передалося по генам, я завжди намагаюся бути на стороні справедливості і маю свою власну думку, не завжди це подобається іншим, але така я є. Знаєте, завжди стараюся жити по совісті. Інколи мій чоловік та діти задають мені запитання – для чого тобі це, я завжди їм відповідаю – по-іншому не можу, бо це була б не я!
– А як на Вашу думку, чи складно бути жінкою-депутатом?
– Знаєте, і так, і ні. З одного боку складно, тому що у нашому суспільстві склався такий стереотип, що жінка має займатися сім’єю, а не «лізти» (як часто висловлюються чоловіки) у політику, але як показує практика жінки більш виваженіше підходять до вирішення всіх питань, навіть до тих, які ніби вважається, що мають вирішувати тільки чоловіки. Часто можна почути – та що жінка може у цьому розуміти. Насправді, це далеко не так, жінка-депутат набагато глибше вникає у всі питання, вивчає усі нюанси, щоб прийняти правильне рішення. Добре слово і посмішка згладжують багато конфліктних ситуацій.
– Це Ваша перша каденція, як вам роль депутата?
– Так, це моя перша каденція в ролі депутата. Але це для мене не є чимось новим, тому що до цього я працювала помічником обласного депутата, була довіреною особою народного депутата та помічником міського депутата, тому практично всю депутатську роботу виконувала і добре знайома з нею – зустрічі на окрузі, прийом громадян. Трохи важче з комісіями, тому що тут потрібно вивчати всі проєкти рішення, а це, зазвичай, займає дуже багато часу, часто потрібно проводити консультації з різними організаціями, щоб прийняти правильне і виважене рішення. Але мені подобається вчитися новому.
– Ви є членом бюджетної комісії. З якими труднощами найчастіше стикаєтеся?
– Так, я заступник голови бюджетної комісії. Знаєте, найскладнішим є розуміння того, що коштів на все не вистачає і постійно потрібно ставити пріоритети та вибирати проекти для фінансування. Дуже хотілося б, щоб коштів вистачало на розвиток нашої громади. Для цього, вважаю, що перш за все потрібно довести до ладу наш індустріальний парк, щоб туди зайшов інвестор і, відповідно, у нашій громаді було б створено нові робочі місця, а це – податки в місцевий бюджет. І зовсім не хочеться процесів оптимізації різних сфер у нашій громаді, але, на жаль, розумію, що місцевий бюджет цього дуже потребує. Тому інколи доводиться приймати непопулярні рішення.
– Хто з політичних лідерів є для Вас сьогодні прикладом у політиці?
– На сьогоднішній день – це Ангела Меркель, я захоплююся цією жінкою-політиком, її вмінням висловлювати свою позицію, її справедливістю. В Україні – прикладом для мене є Олександр Шевченко, я бачу його роботу по відновленню доріг – обіцяє і робить. Крім цього, він завжди намагається допомогти усім, хто звертається. Безумовно, зараз такі політики дуже потрібні. У нас є все для цього – політикам високого рівня потрібно лише цього захотіти.
– Чому змінили політичну партію? Кілька років Ви працювали у партії «Воля». Чому зараз «За майбутнє»?
– Не змінила, дуже прикро, але «Воля» припинила своє існування. Насправді, моя участь у цій політичній партії була за покликанням серця. Чому саме зараз «За майбутнє»? Знаєте, політика даної партійної організації дуже близька до «Волі». Мені пропонували долучитися і до інших партій, але це було не моє. Зваживши усі за і проти, я погодилася очолити місцевий осередок політичної партії «За майбутнє». Маю надію, що не розчаруюся.
– Поговоримо про Вашу депутатську роботу на окрузі. Чи визначилися уже куди спрямуєте коши свого депутатського фонду?
– До мене як до депутата звертаються мешканці округу за допомогою, уже були звернення щодо програми співфінансування 70/30 по встановленню вікон та дверей у під’їздах, зараз це питання вирішується. Є проблема з перекриттям даху по вул. С. Бандери,34, теж намагаюся вирішити дане питання, уже спілкувалася щодо цього на рівні області, тож маю надію, що все вирішиться позитивно. Також звертаються з приводу озеленення прибудинкової території та розширення стоянки під автомобілі та багато іншого. Намагаюся не відмовляти також мешканцям, які звертаються з інших округів, пробую допомогти усім. Знаєте, депутатський фонд мізерний, він в основному спрямовується людям, які звертаються за допомогою для лікування.
– Якою бачите нашу громаду наприкінці каденції? Усім депутатам задаємо це запитання.
– Насамперед – процвітаючою, з хорошими дорогами, де мешканці забезпечені роботою і гідною заробітною платою. Хочу, щоб наша громада була громадою, де буде добре розвинутий туризм і ми зможемо на цьому заробляти. Я вважаю, що у нас є все для цього – природа, річки, Бурштинське водосховище. Потрібно тільки докласти для цього максимум зусиль.
– Дякую, п. Олю за цікаву розмову, бажаю, хай усі Ваші плани вдасться реалізувати!
Коротка довідка про депутата:
Електронна адреса: korolburshtyna@gmail.com
Депутатська комісія заступник голови комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Депутатська фракція “За майбутнє”
Закріплений за округом м.Бурштин: вул. С.Бандери – буд.: 1-49; вул. Петлюри
Життєвий девіз: «Не словом, а ділом»
Коротка біографічна довідка:
Місце народження: село Кукільники, Галицького району , Івано-Франківської області;
Громадянство: громадянка України
Освіта:
1985 -1993 р. р.: навчалась у Кукільницькій загальноосвітній школі І-ІІ ст.
1993-1997 р. р.: навчалась у Бурштинському енергетичному технікумі, спеціальність «Експлуатація електроустаткування і засобів автоматики електричних систем»
Посада, місце роботи (заняття):
2006-2008 р. р.: продавець продовольчих товарів
2010-2011 р. р.: офіс-менеджер у товаристві з обмеженою відповідальністю «ЕКО-ПРОД»
2012-2014 р. р.: оператор автозаправної станції “ОККО”
Партійність: безпартійна.
Обрано від політичної партії: ПП «За майбутнє»;

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено