Іван Драгун провів традиційну оперативну нараду з житлово-комунальних питань.

Іван Драгун провів традиційну оперативну нараду з житлово-комунальних питань.

1 лютого під керівництвом заступника міського голови Івана Драгуна відбулася традиційна нарада із житлово-комунальних питань, участь в якій взяла завідувач сектору ЖКУ та обліку комунального майна Ірина Бандура та представники КП “Житловик”.
В ході наради гостро піднімалося питання щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами, оскільки багато підприємців міста не уклали з КП “Житловик” відповідні договори, а отже – не оплачують дану послугу. Прийняли рішення уповноваженим особам від КП «Житловик», які мають право скласти протоколи про адміністративні правопорушення (відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) на підприємців, підприємства, установи та організації, що відмовляються від укладення договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.
Завідувачці сектору ЖКГ Ірині Бандурі доручено провести розрахунок норм утворення побутових відходів. Запропонувати їх для затвердження виконавчим комітетом. Розробити відповідний проєкт рішення виконавчого комітету.
Також обговорили питання поступової реорганізації КП “Житловик”, зокрема, було доручено привести штатний розпис у відповідність до фактичної чисельності працівників, виключити зі штатного розпису наявні вакансії.
Крім цього, в ході наради обговорили проблемні питання, які склалися в громаді та розробили план заходів на тиждень щодо їх максимального усунення.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено