Івано-Франківщина використає досвід Німеччини у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства

Івано-Франківщина використає досвід Німеччини у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства

news-image
У рамках виконання Регіональної цільової програми розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, у конференц-залі готелю «Надія» розпочав свою роботу дводенний навчально-практичний семінар «Сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства.

Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади». Захід організований Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за підтримки і сприяння Фонду Ганса Зайделя та спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдові і Румунії Даніель Зайберлінг, представники облради, а також працівники обласних та районних держадміністрацій і міських рад, які відповідають за реалізацію державної політики у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства та налагодження зв’язків з громадськістю, керівники громадських організацій.

Перед початком семінару до учасників заходу звернувся Роман Маланій, який подякував німецьким партнерам за підтримку зусиль щодо налагодження діалогу між владою та громадськістю і побажав усім учасникам семінару плідної праці та хороших результатів.

«Ми знаємо про наявність у Федеративній Республіці Німеччині, зокрема, у Землі Баварії, колосального досвіду успішної взаємодії громадських формувань з державою і місцевим самоврядуванням. Тому прагнемо перейняти ці навики та поширити їх через реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги, – зазначив посадовець. – Ми щиро вдячні за всі ініціативи, які у минули роки підтримувалися Фондом Ганса Зайделя, зокрема, щодо питань активізації участі громадян у розвитку місцевого самоврядування та покращення пожежної безпеки у громадах шляхом утворення добровільних пожежних команд».

Роман Маланій акцентував увагу на тому, що насамперед облдержадміністрація зацікавлена у налагодженні ефективної взаємодії між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, що базуються на партнерстві, взаємній зацікавленості у досягненні спільних цілей і спрямована на демократизацію державного управління та суспільного життя нашого краю.

За словами Даніеля Зайберлінга, як показує німецький і європейський досвід, для того щоб успішно провести такі масштабні реформи, як децентралізація, потрібно щоб громадянське суспільство і місцеве самоврядування розвивалися та працювали разом. Саме така співпраця дасть свої результати. Тому, для досягнення успіху, потрібно проводити аналогічні семінари, які сприятимуть цій співпраці.

IMG_8750_(1) IMG_8755_(1) IMG_8760 IMG_8771_(1) IMG_8779_(1) IMG_8802_(1)

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 12.04.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено