Комітет з впровадження Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м. Бурштин

Комітет з впровадження Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м. Бурштин

12 лютого 2016 року о 10:00 год. в залі засідань Бурштинської міської ради відбулось засідання комітету з впровадження Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м. Бурштин. В засіданні приймали участь: керівництво міської ради, регіональний представник ДТЕК, представники Бурштинської ТЕС, заступник головного лікаря міської центральної лікарні, представники КП “Житловик”, викладачі БЕК, представники освіти, депутати міської ради.

На засіданні комітету розглядались важливі питання:

– Актуалізація учасників Комітету, розгляд та затвердження нових членів Комітету.

– Реалізація проектів 2015: підбиття підсумків, стан виконання проектів, реалізація котрих не була завершена в 2015 році.

– Затвердження складу конкурсної комісії реалізації проектів стратегій соціального партнерства

Матеріали засідання:

– Проекти Стратегії 2013-2015рр. – переглянути

– Склад Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку міста Бурштин до 2020 року – переглянути

– Склад конкурсної комісії реалізації проектів Стратегії соціального партнерства – переглянути

Роботу засідання розпочала Роксолана Джура, міський голова: «Я дякую Вам за участь в нашому засіданні, оскільки це важливі питання, які ми спільно з Вами вирішуємо на розвиток нашої громади, на користь нашого міста з допомогою компанії ДТЕК. Висловлюю повагу та глибоку вдячність компанії ДТЕК за наданні інвестиції в громаду м.Бурштина».
Сьогодні, в умовах складного економічного стану країни, мати надійного і стабільного партнера – компанію ДТЕК – є хорошою ситуацією для міста Бурштина, а саме для його мешканців. Місто сьогодні має потужного місцевого виробника – підприємство ДТЕК Бурштинська ТЕС, яке виготовляє продукцію на експорт, забезпечує значно вищі від середніх в Україні заробітні плати, вищу ніж в інших містах зайнятість та суттєві надходження в бюджет. Це дає можливість для сталого розвитку міста, впровадження нових напрямків стратегічного розвитку. Ці питання є насамперед дуже важливими для кожного жителя міста.
Перше і основне – це те, що вже досягнуто, впроваджено і отримано результат. Є вже зреалізовані проекти, проекти, які реалізуються зараз, і є напрацювання на майбутнє. Головним позитивним моментом для мешканців міста Бурштина – є реалізація моделі Стратегії 2013-2015 рр., компанія виконала свої планові зобов’язання в частині фінансування проектів, а це 12,9 млн. грн.:
в т.ч. – охорона здоров’я – 4,3 млн.грн. (33%)
– розвиток бізнес середовища – 3,2 млн.грн. (25%)
– соціальна інфраструктура – 1,4 млн.грн. (11%)
– енергоефективність – 4,0 млн.грн. (31%)

А з точки зору міської влади – позитивне те, що вже досягнуті хороші результати у вирішенні непростого питання – реалізація проектів Стратегічного розвитку міста. Є реальна можливість та хороша практика навчитися чомусь новому, вдосконалитися, розвиватися та продовжити напрацювання. Оскільки мова йде про довготривалий та кропіткий стратегічний розвиток, і на це потрібен час.

За словами Н.Гудз, регіонального представника департаменту із соціального розвитку ДТЕК: «Стратегія соціального партнерства 2013-2015р. поступово завершується.
Взяті нами зобов’язання по проектах ми виконуємо, саме ті проекти, які ініціює місто. Сьогодні ми заслухаємо інформацію про проекти, які були плановими у 2015р., які є реалізовані та з яких причин кошти не були використані, і над чим потрібно ще доопрацювати».

Опубліковано 12.02.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено