Компанія «Контінентал» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях на території Бурштинської, Войнилівської та Букачівецької ОТГ, у селах Старий Мартинів, Тенетники, Сівка Войнилівська, Вишнів згідно з наступним графіком у додатку.

Компанія «Контінентал» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях на території Бурштинської, Войнилівської та Букачівецької ОТГ, у селах Старий Мартинів, Тенетники, Сівка Войнилівська, Вишнів згідно з наступним графіком у додатку.

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Територіальна громада Населений пункт Дата та час

обприскування

Культура Приблизна площа обробітку
Старомартинівська с/р Старий Мартинів 22.04-23.04 Соя  
Тенетниківська с/р Тенетники 25.04-27.04 Соя  
Сівко-Войнилівська с/р Сівка- Войнилівська 28.04-30.04 Соя  
Вишнівська с/р Вишнів 1.05-2.05 Соя  
         
         
         
Ідентифікація ЗД/поля* Назва препарату Ступінь токсичності
  Флузіон 3
  Суперклін 3
  Фіксаж  
  Аквареді  
     

* на вибір: карта поля, координати, кадастровий номер (за наявності) або місцезнаходження ділянки тощо

Термін дії препарату Рекомендований термін ізолювання бджіл Спосіб (метод) застосування ЗЗР Назва суб’єкта господарювання, який проводить обприскування (ТОВ)
2 тижні  ПОТРЕБУЮТЬ Наземний обробіток штанговим обприскувачем ТОВ «Мрія Фармінг Карпати»

 

Для СМС-інформування рекомендуємо зареєструватись на «Карті Бджоляра» – http://honey.cfg.com.ua/

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.

Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо Вас довести зміст цього повідомлення до відома власників пасік шляхом його опублікування на офіційній інтернет-сторінці органу місцевого самоврядування або в засобах масової інформації місцевого рівня або оголошенням завчасного повідомлення по радіо та/або телебаченню місцевого рівня, а також шляхом його надсилання особистим повідомленням на телефон чи на електронну адресу, зазначеної під час реєстрації або кочівлі пасіки.

Керівник виробничого блоку/агроном «Контінентал Фармерз Груп»

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено