Конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики»

Конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики»

25-26 лютого у м. Львів відбулася конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики», в рамках якої відбулася зустріч на рівні заступників міністрів профільних державних відомств та панельна дискусія за тематикою енергоефективності. Конференція проводилася в рамках реалізації проекту « Розбудова спроможності проведення реформи енергетичного сектору в Україні» та була організована Центром глобалістики «Стратегія ХХІ» разом з партнерськими організаціями Дослідницьким Центром Словацької асоціації зовнішньої політики та Асоціацією «Енергоефективні міста України».

Також 26 лютого відбулася презентація кращих проектів компаній Словацької Республіки, досвід яких можна застосовувати в Україні, а також зустріч  з донорськими організаціями (GIZ  UKRAINE, програми ПРООН, національні програми Посольства Швеції в Україні, Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» та ін.)

Учасники конференції ознайомились з досвідом словацьких друзів щодо термомодернізації будівель, реконструкції централізованого опалення, вуличного освітлення населених пунктів, ефективного управління енергоспоживання.

Бурштинську міську раду на конференції представляли перший заступник міського голови В. Гулик та спеціаліст – енергоменеджер                                 І. Навроцький.

 

7og-scjVbzk lhBQKEzvCj4

Опубліковано 29.02.2016 року

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено