Конкурсна комісія Конкурсу великого гранту (ідей) «Громада своїми руками» відібрала проект Меморіалу Героїв у місті Бурштин

Конкурсна комісія Конкурсу великого гранту (ідей) «Громада своїми руками» відібрала проект Меморіалу Героїв у місті Бурштин

18 травня 2017 року у приміщенні міської ради відбулося Перше засідання Конкурсної комісії соціального проекту «Громада своїми руками», яке продовжується хорошою традицією співпраці через фінансування Програми соціального партнерства компанії ДТЕК з м.Бурштин.

«Громада своїми руками» – конкурс міні-грантів спрямований на активізацію громади та підтримку громадських ініціатив. Пріоритетні напрямки діяльності в рамках Конкурсу великого гранту – це підтримка громадських ініціатив в сфері благоустрою міста, що може включати в себе наступне:

реалізація заходів, які сприяють чистоті й красі свого міста (благоустрій парків, скверів, місцевих площ, загальних місць відпочинку жителів безпосередньо у місті, біля водоймищ тощо), а також іншу діяльність, не обмежуючись даним переліком.

Прийом ідей на великий грант проводився до 15 травня в приміщенні АМЕР м. Бурштин.

Було подано 4 проекти, серед яких:

  1. «Проект меморіалу Героїв у місті Бурштин». Ця ідея присвячена Небесній сотні та полеглим бійцям війни на Сході нашої країни. Зокрема, планується встановлення меморіалу у сквері по вулиці Січових Стрільців (між будинками №2 і №4).
  2. «Впровадження заходів щодо покращення інфраструктури міської зеленої зони по вулиці Міцкевича». Головна мета – забезпечення умов для жителів міста на активний відпочинок шляхом покращення інфраструктури міського парку.
  3. 3. «Бурштин – мого серця маленька столиця». Планується створення інформаційно-відпочинкової зони для мешканців та гостей міста.
  4. «Спорудження міського співочого поля». Така ідея дозволить мешканцям міста з користю проводити час, зустрічати творчі колективи міста та гостей, проводити дискотеки та інші заходи у будь-яку пору року та за будь-якої погоди, не витрачаючи коштів із міського бюджету. (на території міського парку).

За результатами оцінювання поданих конкурсних пропозицій найвищу оцінку набрав проект ВЕЛИКОГО ГРАНТУ «Проект меморіалу Героїв у місті Бурштин».

Актуальність реалізації цієї ідеї буде завжди, тому що громадяни приймали активну участь у подіях АТО, як добровольці, так і мобілізовані. Бажання прагнути та боротися за достойне життя і гідне життя буде в нашого народу завжди, але потрібно пам’ятати, якою ціною це дається українській НАЦІЇ.

Необхідно подякувати всім конкурсантам за хороші ідеї щодо облагородження свого рідного міста Бурштин та побажати удачі в їхніх починаннях.

6z6DwLKRR2o b-11_cyWE4E MCrY1-NLbM0 q6wojeIbCJc

 

Відділ економіки і промисловості
Опубліковано 19.05.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено