КОСТЯНТИН ЯКОВЛЕВ: НЕ ЧЕКАЙТЕ ГРАДІВ НА ПРИКАРПАТТІ!

КОСТЯНТИН ЯКОВЛЕВ: НЕ ЧЕКАЙТЕ ГРАДІВ НА ПРИКАРПАТТІ!

12.03.2015

В Україні триває четверта хвиля мобілізації. Щодня у Бурштині розносять повістки. Одні їдуть, інші – героями повертаються. Україна продовжує боротися з окупантом.
Тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного  районного військового комісаріату майора Констянтина Яковлева нам вдалося на декілька хвилин затримати після коородинаційної наради щодо мобілізації у міській раді Бурштина
.
– Констянтине  Валентиновичу, згідно даних, озвучених на нещодавній колегії ОДА, Галицько-Рогатинський об’єднаний районний військовий комісаріат, м’яко кажучи, недовиконує план мобілізації.
– Справді, наш військкомат на другому місці з низу.
– Чому так складається?
– Напевно все ж наші люди ховаються трохи більше ніж в інших районах, не беруть повістки і не з’являються у війсккомат. Наприклад по Бурштину з 800 повісток вручено тільки 200.
– Чи є важелі впливу на порушників?
– Звичайно можна штрафувати, але хочеться якось по-людськи з людьми обходитись. Хочеться, щоб люди зрозуміли, що державу треба захистити.
– Зараз триває четверта хвиля мобілізації. Йде другий етап призову. Чи можете озвучити загальний план по мобілізації у Галицько-Рогатинському військовому комісаріаті?
– По нашому військкомату план 60 чоловік відправити на навчання.
– Куди відправляють і кого призивають?
– Призиваємо зараз усіх, хто придатний до військової служби, тому що всіх направляємо у навчальні центри на підготовку у Десну, Рівне, Старичі Львівської області. Всі призвані там вчаться місяць-півтора, залежно від військової спеціальності, і вже потім йде розприділення у військові частини.
– Новопризвані міняють тих, що воюють уже довго, чи йдуть служити в інші гарячі точки фронту?
– Йде ротація складу. З 18 березня по 1 травня триватиме демобілізація тих чоловіків, які були призвані під час першої хвилі мобілізації в минулому році.
– Чи забезпечене зараз наше військо?
– Можу сказати з певністю – зараз військові мають усе, що потрібно.
– А як щодо призову строковиків який от-от розпочнеться?
– Згідно Указу Президента 88/2015 у квітні-травні 2015 року потрібно до війська призвати юнаків від 20 до 27 років. Ми ж кличемо всіх від 18 до 27 років.  Ті, хто народився у 1996-97 роках пройдуть тільки медичний огляд і, якщо  юнак буде придатний до військової служби, їм буде надано відстрочку. Так ми зробимо у районі своєрідну диспансеризацію – будемо знати який у нас потенціал.
Так що звертаюся до всіх жителів Бурштина а також Галицького та Рогатинського районів з проханням не боятися і приходити на перевірку. Ті, кому ще немає 20 років служити не підуть.
Звертаюсь ще раз до усіх військовозобов’язаних чоловіків – не ховайтеся, прийдіть у військкомат, не діліться на кращих і гірших, на розумніших і дурніших. Сьогодні треба захищати нашу Батьківщину і розуміти, що Україна у нас одна. І щоб не було, як на плакатах пише, «градів на Прикарпатті».

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено