Міні-ярмарок на замовлення ДП «ВО «Карпати»

Міні-ярмарок на замовлення ДП «ВО «Карпати»

Днями в приміщенні будинку культури ім. Т.Г. Шевченка в м. Бурштині Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок на замовлення ДП «ВО «Карпати» для підбору працівників на вакантні посади в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів. Відкрила захід Наталія Мацьків, директор Галицької районної філії, яка представила запрошених роботодавців та зазначила: «Саме такі заходи служби зайнятості є дієвими щодо надання допомоги у підборі роботи громадянам, яка їм підходить, а роботодавцям – необхідних кадрів».

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Володимир Сірко надав інформацію про стан ринку праці, про діяльність районної філії та послуги, які надає служба зайнятості.

Представники ДП «ВО «Карпати» розповіли про перспективи працевлаштування, оплачуване навчання на робочому місці, можливості кар’єрного зростання у компанії та розмір заробітної плати. Детально охарактеризували посаду, надали інформацію про необхідні вміння, навички та вимоги до кандидатів для виконання роботи, зокрема: уважність, гарний зір, витривалість. Вони наголосили про перевезення працівників на роботу та з роботи за визначеними маршрутами та повідомили, що охочим працевлаштуватися потрібно пройти попередню співбесіду.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено