МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ військового комісара Галицького районного військового комісаріату.   

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ військового комісара Галицького районного військового комісаріату.   

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Галицького районного військового комісаріату

 18.02.2020                                                м. Галич                                                         №19

Про призов громадян на строкову військову службу Галицького району, міста Бурштин та Більшівцівської селищної ради ОТГ

  1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України №13/2020 від 16.01.2020 року з 01 квітня по 30 червня 2020 року проводиться призов громадян чоловічої статі на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Галицького району, міста Бурштин та Більшівцівської селищної ради ОТГ підлягають усі громадяни, які народилися у 1993-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Призову на строкову військову службу та відправці до Збройних Сил України та інших військових формувань підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Галич, майдан Різдва 33 у встановлений час з документами, що засвідчені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до 05 квітня 2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на військову строкову службу і тимчасово перебувають на території Галицького району, міста Бурштин та Більшівцівської селищної ради ОТГ, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані сповістити громадян призовного віку про виклик до військового комісаріату та забезпечити їх прибуття за цим викликом до військового комісаріату в строк вказаний в повістці.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар

Галицького районного військового комісаріату

підполковник                                    К.ЯКОВЛЕВ

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено