Міський голова Роксолана Джура взяла участь у селекторній нараді щодо нового опалювального сезону

Міський голова Роксолана Джура взяла участь у селекторній нараді щодо нового опалювального сезону

news-image
Під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо підготовки до нового опалювального сезону 2018-2019 років. Івано-Франківську обласну державну адміністрацію на нараді представляли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник Ярослав Паранюк, керівники окремих структурних підрозділів ОДА.

Передувала основній темі наради предметна розмова про забезпечення водопостачальних підприємств України рідким хлором для знезараження питної води. Повідомлялося, що роботу ПAT «Дніпроазот», єдиного виробника цього реагенту в Україні, відновлено. В той же час, як зауважив віце-прем’єр міністр, система критичної інфраструктури країни не може залежати від одного підприємства. Тому на сьогодні в Україні вже кілька водоканалів знезаражують воду за допомогою румунського хлору. В майбутньому заплановані поставки хлору з Узбекистану.

Принагідно додамо, що на виконання доручення віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка в облдержадміністрації для врегулювання даної проблеми на Прикарпатті були проведені засідання обласної комісії ТЕБ і НС. В даний час підприємства водопровідного господарства забезпечені знезаражуючими речовинами в достатніх об’ємах, частина підприємств самостійно методом електролізу виробляє гіпохлорит натрію, іншими підприємствами законтрактовано та постачається концентрат гіпохлориту з близького зарубіжжя. Таким чином, проблеми з нестачею знезаражуючих речовин в області відсутні.

Серед питань селекторної наради щодо підготовки до нового опалювального сезону слід відзначити підготовку системи житлово-комунального фонду та закладів соціальної інфраструктури до роботи, забезпечення енергогенеруючих підприємств необхідним ресурсом, стан розрахунків за енергоносії, погашення наявної заборгованості.

Зокрема йшлося про те, що розрахунки теплопостачальних підприємств за спожитий газ і електроенергію покращилася за останній місяць на 4%. Однак, за словами Геннадія Зубка, цього недостатньо.

Хороші показники за розрахунками в Черкаській, Львівській, Полтавській, Донецькій областях. Недостатній рівень розрахунків на теплопостачальних підприємствах відмічено у Рівненській, а також Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій і Київській областях.

Зі свого боку Марія Савка зазначила, що рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області в поточному році становить менше середнього по Україні у зв’язку із зарахуванням коштів НАК «Нафтогазом України» за оплату природного газу, спожитого в минулі періоди. Рівень розрахунків за газ у 2014 – 2017 роках складає понад 98 відсотків. Слід додати, що сума заборгованості в області є однією з найменших в країні.

З метою врегулювання даної ситуації нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада за участю керівництва органів місцевого самоврядування та підприємств ТКЕ, за підсумками якої останніх зобов’язано вжити заходів щодо повної оплати за спожитий природний газ до 1 жовтня цього року.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено