“Молода Просвіта” в Бурштині вела діалог про права людини

“Молода Просвіта” в Бурштині вела діалог про права людини

zrIS8pf6WxA1Бурштинський осередок Івано-Франківської обласної організації «Молода Просвіта» 8 та 9 грудня провів два правоосвітні заходи з переглядом документальних фільмів у рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, які було приурочено до тижня прав людини. Для студентів Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного університету організатори продемонстрували стрічку “Скрізь Майдан”, яка нагадала про події дворічної давності. В обговоренні взяли участь запрошені представники трьох місцевих громадських організації. Жваву дискусію серед учнів бурштинської школи № 3 викликала документальна картина “Габріель повідомляє з чемпіонату світу” про життя бразильського хлопчика, обуреного нерівністю у своєму місті, який, стаючи журналістом, намагається захистити свої права.

Керівник Бурштинського осередку ІФОО «Молода Просвіта» зазначив: «Потрібно знати про свої права, але поруч з цим не забувати про права іншої людини. Кожен повинен прикладати зусилля, аби були збережені права тих, кому важко відстояти їх самостійно, зокрема, дітей, людей з обмеженими можливостями та інших».

Довідка. Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вперше відбувся у 2003 році у Києві. Щороку цей фестиваль проходить наприкінці березня у київському Будинку кіно, а восени перетворюється на Мандрівний фестиваль і “подорожує” різними містами та містечками України. Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” є регіональним представником фестивалю з 2008 року. Якщо у Києві фестиваль є конкурсним, де компетентне журі визначає переможців за такими напрямками, як доку-право, доку-життя, доку-коротко тощо, то в Івано-Франківській області відбувається тільки перегляд тих стрічок, на котрі автори дали дозвіл.

Опубліковано: 10.12.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено