НАСИЛЛЯ В СІМ’Ї НЕПРИЙНЯТНЕ!!!

НАСИЛЛЯ В СІМ’Ї НЕПРИЙНЯТНЕ!!!

Насильство в сім’ї – найбільш гостра та розповсюджена соціальна проблема, яка завжди існує та існує в сучасному суспільстві.

Відповідно до Закону України про попередження насильства в сім’ї – фізичне, сексуальне, психологічне насильство відбувається шляхом словесних образ, або погроз, переслідування залякування,економічне – умисне позбавлення житла, їжі одягу та іншого майна та коштів, на які постраждалий має передбачене законом право, що може призвести до його смерті,викликати порушення фізичного чи психологічного здоров’я.

Члени сім’ї, які вчинили насильство, несуть кримінальну, адміністративну чи цивільно-правову відповідальність,встановлену Законом.

Не бійтеся шукати допомоги! Немає вибачення домашньому насильству, особливо щодо дітей. Від того, як ми будемо виховувати своїх дітей сьогодні, залежатиме світ, який вони створять для нас у майбутньому. Саме тому діти і насильство – це проблема, яка стосується всіх нас, незалежно від того, чиє ми батьками, чи ні. Чужих дітей не буває!

    Якщо Ви стали жертвою насильства в сім’ї, або Вам відомі такі факти, можете звернутися до правоохоронних органів, лікарню, службу у справах дітей, відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 01.11.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено