Обговорення стану справ у сфері охорони здоров’я на території Бурштинської територіальної громади

Обговорення стану справ у сфері охорони здоров’я на території Бурштинської територіальної громади

Вчора, 8 червня відбулася робоча зустріч міського голови – Василя АНДРІЄШИНА та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Володимира ЧУЙКА з керівництвом, колективом, та пацієнтами КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” та КНП “Бурштинський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Метою зустрічі було: ознайомитися з проблемами діяльності медичних закладів міста під час воєнного стану, вивчити проблеми які виникають у роботі медичного персоналу, оцінити рівень забезпеченості медичним обладнанням та особисто поспілкуватися з пацієнтами закладів.

Керівництво Бурштинської центральної міської лікарні: директор – ВАСИЛИК Володимир Євстахійович, заступник директора – БАРДАШЕВСЬКИЙ Ростислав Ярославович та медичний директор – САЧИНСЬКА Наталія Ігорівна показали та розказали стан справ у закладі.

Головний лікар САВЧИН Оксана Михайлівна – Центр первинної медичної допомоги м.Бурштин розповіла про роботу своїх підлеглих.

Головним питанням зустрічі було обговорення поточної діяльності. Було розглянуто проблематику даного питання та шляхи його вирішення.

Підводячи підсумки, міський голова Василь АНДРІЄШИН наголосив на своєчасному виконанні першочергових заходів щодо вирішення виникаючих питань та скоординованості подальших дій керівництва медичних закладів громади.

Було вирішено керівництву медичних закладів міста підготувати до наступної зустрічі пропозиції і напрацювання з приводу вдосконалення функціонування закладів для збільшення комфорту пацієнтів.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено