Обговорено питання централізованої мережі водопостачання

Обговорено питання централізованої мережі водопостачання

За участю голови облдержадміністрації Світлани Онищук, народних депутатів Олени Вінтоняк та Ігоря Фріса, а також Галицького міського голови Олега Кантора та міського голови Бурштина Василя Андріїшина відбулася робоча зустріч з обговорення проекту побудови центральної мережі водопостачання з водозабором із річки Лімниця.

Будівництво централізованої мережі водопостачання для чотирьох громад нашої області якісно покращить життя населення, які користуються цією водою щодня, споживають її як питну та використовують у технічних процесах.

Проект справді є актуальним та амбітним, оскільки охоплює понад 40 000 мешканців 4-х територіальних громад, а це – Галицька, Бурштинська, Дубівецька та Більшівцівська територіальні громади.

На даний момент вже розроблено техніко-економічне обґрунтування на виготовлення проектно-кошторисної документації. Також народним депутатом Ігорем Фрісом було виділено кошти в межах фонду соціально-економічного розвитку на буріння додаткових свердловин у Шевченківському родовищі питних підземних вод для водозабезпечення мешканців цих громад.

Планується створення робочої групи, яка працюватиме над наступними кроками реалізації проєкту для усунення проблем водопостачання та забезпечення мешканців громад якісною питною водою.

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено