Обговорили розвиток спорту та план заходів з молодіжної політики в Бурштинській ТГ

Обговорили розвиток спорту та план заходів з молодіжної політики в Бурштинській ТГ

Сьогодні 3 лютого під керівництвом міського голови Василя Андрієшина відбулася щотижнева нарада з питань розвитку спорту, молодіжної політики Бурштинської територіальної громади.
Одним із важливих було питання створення комунального підприємства спортивного клубу «ПЕРЕМОГА», який ініціює депутат міської ради Наталія Василащук. Зокрема, учасники наради доопрацювали відповідний проєкт рішення №2349 (https://cutt.ly/akguaB0), який депутати розглянуть на черговому засіданні сесії.
Також обговорили розвиток дитячого, юнацького футболу в Бурштинській територіальній громаді. Зокрема, вирішили на нараду наступного тижня запросити старостів та директорів шкіл для формування перспективного плану заходів з даного питання, а також щодо розвитку спорту в цілому у Бурштинській територіальній громаді.
Міський голова доручив відділу у справах молоді і спорту провести інвентаризацію спортивних об’єктів, споруд, які знаходяться в межах територіальної громади.
Крім цього, було обговорено плани заходів з молодіжної політики на 2021 рік.
Начальник відділу у справах молоді і спорту, сім’ї та гендерної політики Марія Козар зазначила, що є дуже багато планів, щодо проведення і молодіжних і спортивних заходів, проте карантинні обмеження часто заважають їх реалізувати.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено