Присутнім розповіли про результати роботи та відповідали на запитання директори департаментів охорони здоров’я та соціальної політики ОДА Микола Стовбан і Володимир Корженьовський, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець, інші посадовці. Йшлося про виконання державних та обласних програм соціальної реабілітації учасників АТО у минулому році, а також першочергові завдання для їхньої реалізації цьогоріч. Питання стосувалися придбання житла, санаторно-курортного лікування і психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.
У ході дискусії від представників громадських організацій поступили ряд пропозицій щодо функціонування реабілітаційних центрів на території області, роботи медичних закладів, налагодження комунікації з органами влади, патріотичного виховання школярів та ін.
За словами Олега Гончарука, робота з представниками громадськості у такому форматі дозволяє виявити наболілі проблеми, напрацювати алгоритм їх вирішення і зрештою дає конкретні результати.
«Обов’язок всіх гілок влади – і виконавчої, і представницької – налагодити діалог з людьми, які сьогодні у першу чергу потребують розуміння і поваги, тих, хто брав і бере участь у бойових діях на Сході, родин загиблих та поранених», – наголосив голова обласної державної адміністрації.