ООН в Україні: ЦНАП Бурштинської територіальної громади отримав обладнання для виготовлення водійських посвідчень

ООН в Україні: ЦНАП Бурштинської територіальної громади отримав обладнання для виготовлення водійських посвідчень

Сьогодні Україні дуже потрібна всебічна підтримка для впровадження ефективних моделей соціальної і економічної стабільності. Завдяки співпраці Івано-Франківської обласною державною адміністрацією та Програми розвитку ООН в Україні, центр надання адміністративних послуг Бурштинської міської ради отримав обладнання для друку водійських посвідчень, обміну технічного паспорта та реєстрації газобалонного обладнання.

Передача обладнання здійснюється у рамках Проєкту «Посилення стійкості громад в Івано-Франківській області», що реалізується ПРООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через посольство уряду Великої Британії в Україні, та у партнерстві з облдержадміністрацією. Зауважимо, що всі ініціативи, які підтримали ПРООН в Україні, впроваджуються в напрямку «Забезпечення рівних можливостей, підвищення якості та доступності надання адміністративних послуг мешканцям територіальних громад регіону».

«На даний час, дуже важливо підтримувати сферу надання адміністративних послуг, оскільки оптимізація їх надання залежить від якісного технічного забезпечення. Тому висловлюємо вдячність за надане обладнання для ЦНАПу Бурштиської тергромади. Технічна підтримка від Програми ПРООН в Україні, суттєво розширить спектр державних послуг, які можуть отримати жителі громади, а також внутрішньо переміщені особи через адміністраторів центру», – наголосив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко. «Адміністратори ЦНАП, не залишються осторонь та враховують потреби всіх, сприяють у наданні послуг всім суб’єктам звернень», – зазначила фахівчиня управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Оксана Данилюк.

Додамо, що у ЦНАПі Бурштинської територіальної громади зареєстровано 95 звернень щодо відшкодування комунальних послуг відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Спільно працюємо на шляху до перемоги Україні!

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено