Основні заходи міської ради протягом тижня

Основні заходи міської ради протягом тижня

Комісія з питань захисту дітей. 28 вересня 2015 року під керівництвом міського голови П. Курляка, за участю служби у справах дітей, головного лікаря КО «Бурштинська міська центральна лікарня» В. Сопільняка, представників Бурштинського відділення міліції та відділів міської ради відбулася комісія з питань захисту прав дитини.

На порядок денний виносилося три питання, за результатами комісії прийнято рішення про призначення опіки над неповнолітньою дитиною, про надання дозволу на укладення договору дарування квартири, право користування якої мають малолітні діти, про позбавлення батьківських прав через безвідповідальне ставлення матері відносно здобуття освіти своєї малолітньої дитини. Наступним етапом стане розгляд рекомендацій комісії на засідання виконавчого комітету та прийняття остаточних рішень.

Робоча група з питань допомоги внутрішньо переміщеним особам. 28 вересня заступник міського голови М. Козар провела робочу групу з питань допомоги внутрішньо переміщеним особам. Під час засідання обговорили питання забезпечення гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб, звільнення їх від оплати за відвідування їх дітьми дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Важливим питанням, яке піднімалося було право внутрішньо переміщених осіб на участь у виборах до місцевих рад. Зокрема, за результатами обговорення відділу соціального захисту населення доручили отримати гуманітарну допомогу та розподілити її серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місті відповідно до їх потреб,  відділу ведення державного реєстру виборців – опрацювати питання можливості голосування внутрішньо переміщених осіб.

Засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Покрови Пресвятої Богородиці. 29 вересня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Покрови Пресвятої Богородиці. Святкувати вирішили протягом двох днів, зокрема, 13 жовтня в будинку культури ім.. Т. Шевченка (стара частина міста) провести конкурс патріотичної пісні та поезії «Ми діти твої, Україно» (І етап) об 11:00 та о 18:00 год. творчий виступ учнів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (школи козацько-лицарського виховання) на тему “Ми – нащадки славного козацького роду”. Також 13 жовтня на Комбінаті спортивних споруд планується провести міський крос, присвячений Дню захисника України. 14 жовтня в ПК «Прометей» також відбудеться святковий концерт та нагородження грошовими винагородами учасників АТО, яких станом на сьогоднішній день зареєстровано 54 людини, а також ветеранів ОУН-УПА у кількості  13 чоловік.

Опубліковано: 02.10.2015 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено