Перший заступник міського голови Ростислав Стасько у програмі ТРК “РАІ” – “НА ЧАСІ”

Перший заступник міського голови Ростислав Стасько у програмі ТРК “РАІ” – “НА ЧАСІ”

Проговорили ряд важливих питань:

  1. Волонтерський рух у м. Бурштин: – відбувається комунікація між владою та волонтерами, – влада міста не втручається у роботу волонтерів, – міська рада часто не вважає за доцільне повідомляти про кожну допомогу, яка надається у цей складний час.
  2. Життя ВПО на території Бурштинської територіальної громади: – умови проживання ВПО, – зустріч представників влади та внутрішньо переміщених осіб з метою почути потреби українців, які змушені були покинути власні домівки і проживають на території Бурштинської територіальної громади.
  3. Обговорення питань, які стосуються ПК “Прометей” та Комбінату спортивних споруд.

Нагадаємо, нещодавно відбулася зустріч міського голови Василь Андрієшин, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Чуйко та начальника відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради Таня Данильчук-Зорій з громадськістю міста щодо майбутнього працевлаштування у ПК “ПРОМЕТЕЙ”:

– працівники ПК “Прометей” були звільнені попереднім роботодавцем, Бурштинська міська рада не має відношення до звільнення працівників ПК “Прометей” та прийняла будівлю на баланс міста без працівників,

– міський голова Василь Михайлович відзначив професійність працівників культури ПК “Прометей” та зазначив, що в залежності від надходження до б’юджету буде прийнято працівників та проведено конкурс на директора ПК “Прометей”,

– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Тарасович розповів про недавній огляд виконання ремонтних робіт приміщень ПК “Прометей” в результаті якого було внесено прохання – зберігання усіх ключів від кабінетів в одному місці, для того, щоб у разі небезпеки чи надзвичайної ситуації можна було мати доступ до них,

– начальник відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради Тетяна Михайлівна наголосила, що сьогодні культурна сфера переживає складні часи. Через російську агресію професійні працівники культури не можуть реалізувати свої творчі здобутки на 100%. п. Тетяна висловила слова вдячності своїм працівникам, які не зважаючи на складну ситуацію у країні проводять заняття з дітьми, організовують креативні заходи, популяризують українську культуру.

Також, Тетяна Михайлівна зазначила, що буде рада побачити виступи вихованців художніх керівників та заходи ПК “Прометей”, адже всі ми спільно працюємо на культурному фронті Бурштинської територіальної громади.

Сюжет записано 15 червня.

Шановні мешканці Бурштинської територіальної громади будь ласка не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Нагадуємо, що це ніякі не навчання, а необхідність спуститися в укриття.

Пам’ятаймо, що кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням, – це відмінна робота українських Збройних Сил.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено