Підприємці та представники громадськості Івано-Франківщини зустрілися з головою Державної регуляторної служби України

Підприємці та представники громадськості Івано-Франківщини зустрілися з головою Державної регуляторної служби України

25.06.018 року в обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч голови Державної регуляторної служби України Ксенії Ляпіної, першого заступника голови ОДА Марії Савки з представниками підприємницької громадськості, посадовцями органів місцевого самоврядування області, де були обговоренні питання стану реалізації державної регуляторної політики та особливостей застосування норм законодавства про держаний нагляд (контроль), а також дерегуляції у сфері господарської діяльності.

Розпочинаючи зустріч, Марія Савка зауважила, що представники бізнесу, органів місцевого самоврядування мають можливість отримати змістовні відповіді на проблемні питання. «Пропозиції, які прозвучать на цій зустрічі, будуть проаналізовані та підтримані. Орієнтиром та лакмусовим папірцем розвитку Івано-Франківщини є моніторинг, який здійснює Мінрегіонбуд України, формуючи щорічні підсумки соціально-економічного розвитку областей. Зараз ми маємо позитивну динаміку зростання, дякуючи малому та середньому бізнесу. Однак, ми розуміємо, що у підприємців багато проблемних питань, які необхідно допомагати їм вирішувати. Саме зменшення регуляторного навантаження дає можливість бізнесу краще розвиватися. Ми, як влада, повинні дати інструмент, інвестиційні можливості підприємствам та підприємцям для подальшого розвитку», – підкреслила посадовець.

Про найважливіші тези, які закладені у Законі України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»,  розповіла Ксенія Ляпіна. «Цей документ закладає основи захисту підприємцями своїх прав. Це єдиний закон, який виділяє не права контролюючих органів і зобов’язання суб’єктів господарювання, а навпаки – права бізнесу та вимоги до контролерів дотримуватись процедур, норм, правил у ході здійснення державного нагляду та контролю», – зазначила посадовець під час спілкування з підприємцями.

Йшлося також про роботу Державної регуляторної служби України, зокрема, про розгляд звернень органів державного нагляду щодо надання погоджень на проведення позапланових заходів контролю на підставі обґрунтованих звернень фізичних осіб про порушення суб’єктом господарювання їх законних прав та перевірок дозвільних органів, органів ліцензування і державного нагляду (контролю).

Також посадовець розповіла про створення інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) для забезпечення бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування інформацією про перевірки.

Під час зустрічі підприємці та представники громадськості отримали змістовні відповіді на питання щодо прав підприємців при здійсненні перевірок та очікування бізнесу від втілення нововведень.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено