Після перевірок Держпродспоживслужби споживачам повернули кошти за ненадані туристичні послуги

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області збільшилась кількість звернень громадян з питань надання туристичних  послуг.

У зв’язку із введенням карантину в Україні, відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», було призупинено прийняття туристів у відпочинкові комплекси області.

Нещодавно до  Головного управління звернулася споживачка з проханням допомогти повернути кошти за ненадану послугу в розмірі 12282,00 грн..

Спеціалісти управління захисту споживачів провели позаплановий захід державного нагляду (контролю), в ході якого суб’єкту господарювання було надано припис та зобов’язано повернути кошти.  Припис було виконано в повному обсязі.

Подібне звернення надійшло до управління щодо повернення коштів за ненадану екскурсійну поїздку до Європи. За результатами  проведеної перевірки споживачу було повернуто кошти в розмірі 4900 грн.

Тож, якщо туроператор не надав заявлені послуги, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за захистом ваших прав. Отримавши заяву, фахівці проведуть перевірку; у випадку виявлення порушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності.